memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
10 listopada 2022, 07:02
@Konto usunięte: Ja jakoś dawno DeFacto nie oglądałem, myślę, że Galileo troszkę lepsze.
Odpisz
19 września 2020, 20:44
Galileo vs DeFacto?
19 września 2020, 20:47
Ja wolę DeFacto. Krótsze ,ale według mnie ciekawsze i więcej polaków niż niemców.
Edytowano - 19 września 2020, 20:48
@PieselWojownik: racja, też wolę DeFacto. Jakoś nigdy mi się nie podobał 'klimat' Galileo.
19 września 2020, 20:48
Co masz na myśli mówiąc "klimat"?
19 września 2020, 20:49
@PieselWojownik: nie wiem, chodzi mi o to, że zawsze czułam dyskomfort jak to oglądałam
19 września 2020, 20:51
Niemieccy reporterzy+lektor?
19 września 2020, 20:53
@PieselWojownik: pewnie tak, plus taka dziwna jakość, i chyba to jej zależało od jakości mojego telewizora, bo gdzie bym tego nie oglądała, zawsze obraz był taki... Dziwny
20 września 2020, 10:30
ja lubię to i to
19 września 2020, 20:46
ciekawy nowy szablon
@wuj3456: gdzie?
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież10 listopada 2022, 07:02
@Konto usunięte: Ja jakoś dawno DeFacto nie oglądałem, myślę, że Galileo troszkę lepsze.
Odpisz
19 września 2020, 20:44
Galileo vs DeFacto?
Odpisz
19 września 2020, 20:47
Ja wolę DeFacto. Krótsze ,ale według mnie ciekawsze i więcej polaków niż niemców.
Odpisz
Edytowano - 19 września 2020, 20:48
@PieselWojownik: racja, też wolę DeFacto. Jakoś nigdy mi się nie podobał 'klimat' Galileo.
Odpisz
19 września 2020, 20:48
Co masz na myśli mówiąc "klimat"?
Odpisz
19 września 2020, 20:49
@PieselWojownik: nie wiem, chodzi mi o to, że zawsze czułam dyskomfort jak to oglądałam
Odpisz
19 września 2020, 20:51
Niemieccy reporterzy+lektor?
Odpisz
19 września 2020, 20:53
@PieselWojownik: pewnie tak, plus taka dziwna jakość, i chyba to jej zależało od jakości mojego telewizora, bo gdzie bym tego nie oglądała, zawsze obraz był taki... Dziwny
Odpisz
20 września 2020, 10:30
ja lubię to i to
Odpisz
19 września 2020, 20:46
ciekawy nowy szablon
Odpisz
19 września 2020, 20:51
@wuj3456: gdzie?
Odpisz