Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Niegrzeczny Oskarek
Trzeba brać osobną torbę
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zdeklasowani znowu
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 kwietnia 2021, 16:45
Umieram
Odpisz
12 września 2020, 18:41
Z jakiej to gry tak w ogóle?
Odpisz
12 września 2020, 18:47
@MatkaBoskaSowiecka: Among Us
Odpisz
Edytowano - 14 września 2020, 19:09
@MatkaBoskaSowiecka: dość faj a chciałabyś pograć? mogę Ci wysłać linka do cracka
Odpisz
14 września 2020, 19:10
@KapitanJohnPrice: Co to crack xD
Odpisz
14 września 2020, 19:10
@MatkaBoskaSowiecka: emmm no jak masz płatne gry to ludzie je crackują by se pograć za darmo
Odpisz
14 września 2020, 19:22
@KapitanJohnPrice: tak nie wolno.
Pozatym na ajfonach miljon masz za darmo
Odpisz
14 września 2020, 19:26
@KapitanJohnPrice: a na jaką to jest platformę
Odpisz
14 września 2020, 19:27
@SpaceNinjaYT: em android,IOS i chyba mac i windows
Odpisz
14 września 2020, 19:27
@RandomDude: a czy ja wyglądam
jakbym się tym przejmował?
Odpisz
14 września 2020, 19:28
@SpaceNinjaYT:
Odpisz
14 września 2020, 19:28
@RandomDude: no to na maca nie ma
Ha
Fr4jerzy z jabkiem
Odpisz
14 września 2020, 19:29
@KapitanJohnPrice: powinieneś
Ja np. wcześniwj miałem cracka EU4 ale kupiłem później
Odpisz
14 września 2020, 19:29
@RandomDude: też se potem kupię ale narazie mam ważniejsze wydatki
Odpisz
14 września 2020, 19:43
@KapitanJohnPrice: mógłbyś mi wysłać link do tego cracka?
Odpisz
14 września 2020, 20:26
@SpaceNinjaYT: Na androidzie among us jest darmowy, można też pobrać aplikację Bluestack (emulator) i sobie także pobrać za darmo na pc
Odpisz
15 września 2020, 06:59
@KapitanJohnPrice: Chyba mogą zainstalować emulator windowsa.
Odpisz
16 września 2020, 02:39
@KapitanJohnPrice: po co
na telefonie sobie pogra
Odpisz
2 kwietnia 2021, 08:46
@Szykon: AMOGUS
Odpisz
2 kwietnia 2021, 08:52
@SansGranie69: A
Odpisz
2 kwietnia 2021, 11:40
@MatkaBoskaSowiecka: M
Odpisz
2 kwietnia 2021, 11:40
@Szykon: O
Odpisz
2 kwietnia 2021, 11:41
@MatkaBoskaSowiecka: N
Odpisz
2 kwietnia 2021, 11:41
@Szykon: G
Odpisz
2 kwietnia 2021, 11:42
@MatkaBoskaSowiecka: *spacja*
Odpisz
2 kwietnia 2021, 11:42
@Szykon: U
Odpisz
2 kwietnia 2021, 11:43
@MatkaBoskaSowiecka: S
Odpisz
2 kwietnia 2021, 11:43
@Szykon: No i zajebiście :D
Odpisz
14 września 2020, 22:13
Odpisz
15 września 2020, 09:42
@jakubjag: chodzi o to że często zamiast nicku podaje się kolor kostiumu a tutaj nick każdego gracza to kolor inny niż jego kostium
Odpisz
14 września 2020, 20:59
Ty to jest pomysł i to bardzo dobry.
Granie w coś takiego będzie bardzo dziwne ale i satysfakcjonujące.
Odpisz
14 września 2020, 19:52
A te konusy jaką pełnią rolę?
Odpisz
14 września 2020, 20:49
@Legolas9988: to tylko dodatek
Samwmu wybierasz tylko kolor i czapkę a za kasę masz więcej czapek ubrania i małe przydupasy
Odpisz
14 września 2020, 19:12
W 8/10 przypadków można po prostu napisać color-nick problem powstaje dopiero gdy mamy wspomnieć o zielonym lub brązowym..
Odpisz
14 września 2020, 19:11
Mój screen
Odpisz
12 września 2020, 18:24
Daltoniści: i don't see a problem
Odpisz
14 września 2020, 18:09
@Landark: /summon @kolorblind
Odpisz
12 września 2020, 17:39
dziewczyny: dlaczego chłopcy nie rozumieją naszych znaków?
ich znaki:
Odpisz
12 września 2020, 17:38
Otrzymujesz order generała rosyjska zima
Odpisz