Zawodowy żołnierz ze mnie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
To by wystarczyło
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Mało znany szczegół
Były nóżki, nie ma nóżek
Hobby dla faceta
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 września 2020, 15:35
Żołnierz bez jedynki to jak uczeń bez karabinu
Odpisz
14 września 2020, 20:55
Oj nie nie Bośniaczku minus Sarajevo.
Odpisz
14 września 2020, 18:52
Ja swój pierwszy karabin otrzymałam w 6 klasie podstawówki na religii.
Od tego czasu mówią mi "snajper"
Odpisz
13 września 2020, 08:50
Ja:*Agresywny brak karabinu*
Odpisz
12 września 2020, 23:00
Cichy dzieciak gdy idzie do szkoły:
Odpisz
12 września 2020, 22:24
Tymczasem ja
Odpisz
12 września 2020, 22:09
To ja miałbym więcej karabinów niż ZSRR żołnierzy
Odpisz
12 września 2020, 22:11
@Asasyn_Z_Rivii: a ja będę miał ledwo z 1-2 karabiny
Odpisz
12 września 2020, 22:12
@Asasyn_Z_Rivii: jest dopiero początek roku
Odpisz
12 września 2020, 22:12
@GhostP_: mój zeszły rok
Odpisz
12 września 2020, 22:13
@GhostP_: a bo ja myślałem że tak ogólnie mówimy , bo ja na narazie w tym roku żadnych jedynek nie mam
Odpisz
12 września 2020, 22:13
już mam 3.
Z matmy chemii i fizyki
Odpisz
Edytowano - 12 września 2020, 22:15
@GhostP_: ogólnie to rzadko dostaje 1 , tak zwykle dostaje 2 albo 3 albo z zachowania 1 , ogólnie w ciągu roku mam z 3 , maksymalnie 5 jedynek ( sory jak wyslem na przechwale)
Odpisz