Trzeba było nie stawać na pasach
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Miło z ich strony, śliczne są
Niegrzeczny Oskarek
Równi i równiejsi
Cel namierzony
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 września 2020, 22:12
Style+
Odpisz
16 września 2020, 21:22
gość jedzie na włączonych awaryjnych tak se o więc może nie ma prawka i nie zna zasad ruchu drogowego. A tak btw wygląda na ustawione w ch*j.
Odpisz
15 września 2020, 11:42
Prawidłowy obywatel
Odpisz
14 września 2020, 23:29
Zajebiste, szkoda że wyreżyserwane.
Odpisz
14 września 2020, 22:25
I bardzo dobrze zrobił,popieram typa.
Odpisz
14 września 2020, 21:35
Tomasz hajto, ale na odwrót
Odpisz
14 września 2020, 20:49
Madlad
Odpisz
14 września 2020, 19:39
I mina tego kierowcy ,,Ale co mu odwaliło?"
Odpisz
14 września 2020, 19:18
prawilnie
Odpisz
14 września 2020, 19:18
Należało się
Odpisz
13 września 2020, 00:14
okazywanie dominacji nad niższymi formami życia
Odpisz
13 września 2020, 00:00
Aby mieć 100% pełni szczęścia chciałbym aby to był radiowóz.
Odpisz
14 września 2020, 19:53
@toster77: .
Odpisz
14 września 2020, 19:54
@michu205: ?
Odpisz
14 września 2020, 19:56
@toster77: wstawiłem to kropkę przypadkową i miałem ją usunąć ale teraz wstawiłeś komentarz i nie mogę
Odpisz
14 września 2020, 22:09
@toster77: Radiowóz by nie stanął na pasach.
Odpisz
12 września 2020, 23:53
Ale to było koksiarskie
Odpisz
Edytowano - 12 września 2020, 23:53
W sumie to nawet prawidłowo bo na pasach się nie stoi
Odpisz
12 września 2020, 23:52
i dobrze
Odpisz