Nie no, szanujmy się, w technikum nie schodzi się poniżej pewnego poziomu
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dwa oblicza
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Nie znoszę kleszczy
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 września 2020, 21:59
A co dopiero liceum ooooo
Odpisz
15 września 2020, 00:04
klaaatu verata nikto
Odpisz
14 września 2020, 20:57
U mnie oprócz tego że na dosłownie każdej przerwie idzie fala ludzi palić na podwórko i był straszny protest kiedy mieli ściąć drzewa za którymi się chowają i palą to nie mam jakiejś patologi w szkole.
Nie wiem u nich z piciem ( oprócz tego że większość pali ) ale nie ma dręczenia jakieś dokuczania wyzywania czy bójek.
Więc myślę że jest dość spoko i ludzie są w miarę spoko. chodzę do technikum i nie wiedzę patologi.
Odpisz
14 września 2020, 18:47
Chyba jestem jedynym niepijącym u mnie w klasie w zawodówce.
Odpisz
14 września 2020, 06:47
Moj nie znajdzie plecaka nawett
Odpisz
14 września 2020, 00:30
Ash vs Evil Dead <3
Uwielbiam ten serial
Odpisz
13 września 2020, 23:40
Macie tu szablon, a teraz proszę was o to abyście poszli już spać
Odpisz
13 września 2020, 23:41
@OwOcomedy:
Odpisz
13 września 2020, 23:47
@OwOcomedy: może gdyby miał lepszą jakość
Odpisz
14 września 2020, 00:03
@GhostP_: innej nie mam, przykro mi
Odpisz
14 września 2020, 00:07
@OwOcomedy: to będę buntownik i nie idę spać 😎😎
Odpisz
14 września 2020, 00:09
@GhostP_: to masz szablonik
Odpisz
13 września 2020, 23:57
Technikum to nie zawodówka. No chyba że mówimy o łączonym roczniku to wtedy ma to sens
Odpisz
14 września 2020, 00:04
@Polakowaty: W technikum jest nieraz większa patola niż w zawodówkach.
Odpisz
14 września 2020, 00:07
@MeliPL: Wiem i dlatego wspmniałem o rocznikach łączonych i niżej
Odpisz