Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Jan_Pat_II

31 maja 2021, 17:29

Mieszkam w Krakowie, mam taką okolice że matka mnie nie wypuszcza z domu

Avatar MeliPL

15 września 2020, 18:33

W Poznaniu bym raczej pomarańczowe dał lub nawet czerwone.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (27)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (27)
Avatar UnSoundedWorld

22 września 2020, 21:47

@MeliPL: Oj tak byczq.

Avatar VIGEE

8 marca 2021, 08:42

@MeliPL: gorzej ma wrocław i łódź

Avatar VIGEE

8 marca 2021, 08:42

ja stracham dzieci wypuścić

Avatar gierohehe

1 marca 2021, 17:37

Ja Kraków

(Smg jest niewygodne)

Avatar
Konto usunięte

25 grudnia 2020, 20:09

zielone

Avatar MatkaBoskaSowiecka

5 listopada 2020, 09:19

Ja tam jestem w tej czerwonej strefie i raz spałam z drewnianą maczetą, bo bałam się, że zombie mnie zaatakują. Liczy się?

Avatar KrulewstwoDotykuSera

19 września 2020, 15:08

Żółta strefa

Avatar Ogniem_i_laserem

22 września 2020, 21:01

@KrulewstwoDotykuSera: ja w pomarańczowej

Avatar AlMalina

22 września 2020, 19:54

Górna i dolna strona Woj. Łódzkiego powinna być na zielono a środkowa na żółto zaś Łódź na pomarańczowo a Mazowsze dałbym całe na pomarańczowo z czego Warszawę na czerwono

Avatar UnSoundedWorld

22 września 2020, 19:26

Nie chcce nic mówić ale...Widać średnią odległość od krakowa

Avatar Kargon

18 września 2020, 21:07

ja mieszkam w czerwonym i śpie bez bez niczego ale w piwnicy mam fiata 126p przerobionego na czołg

Avatar Adamus_Turbanus

21 września 2020, 21:33

@Kargon: Cud techniki. Serio.

Avatar bubbles4ik

20 września 2020, 19:29

Mam maczetę, yeah

Avatar Ciap_Ciap

19 września 2020, 23:56

mieszkam w krakowie, teleskop+gaz dobre połączenie naprawdę polecam

Avatar y0xhlztixyotisy9zifR

19 września 2020, 14:31

Zielona strefa

Avatar Ukryty_W_Cieniu

19 września 2020, 09:02

Dobrze jest żyć na północy.

Avatar Simciakk

18 września 2020, 20:56

Pora zakupić maczetę

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Par00fka
Dodane przez: Par00fka

Można, tylko trzeba wstawać rano

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Chciał tylko pomóc

Dobrze czasem się oderwać

Ładne rzeczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka