Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Chciał tylko pomóc
Dobrze czasem się oderwać
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 maja 2021, 17:29
Mieszkam w Krakowie, mam taką okolice że matka mnie nie wypuszcza z domu
Odpisz
15 września 2020, 18:33
W Poznaniu bym raczej pomarańczowe dał lub nawet czerwone.
Odpisz
15 września 2020, 18:34
@MeliPL: oraz Radom
I Sopot
Świnoujście
Białystok
Odpisz
15 września 2020, 18:35
No i Warszawa, Gdańsk, Bydgoszcz, Wrocław i Łódź także.
Odpisz
15 września 2020, 18:37
@MeliPL: najbezpieczniejsze stolicę województw
Lublin
Olsztyn
Zielona góra
Bydgoszcz
Odpisz
15 września 2020, 18:41
Bydgoszcz bezpieczny? Dobry żart.
Odpisz
15 września 2020, 18:41
@MeliPL: wiem
Dowcip mi się wyostrzył
Odpisz
15 września 2020, 18:51
@MeliPL: Bygoszcz jest bezpieczna*
Odpisz
15 września 2020, 19:01
Olsztyn jest bezpieczny?
Chłopski żart?
Choć przy innych jest ale tu krążą zule
Odpisz
15 września 2020, 19:02
@Przyczajonyodkurzacz: jestem z mniej więcej Olsztyna i imo jest bezpieczniej niż w Przasnyszu i Girzycku
Odpisz
15 września 2020, 19:05
czekaj
Gdzie konkretnie mieszkasz
Jakaś wieś czy co
Możesz priv
Ale tera nie odpuszczę
Odpisz
15 września 2020, 19:06
@Przyczajonyodkurzacz: nie proszę przestań
Kapitalista cię znajdzie i naklepie jak się dowie
Odpisz
15 września 2020, 19:07
jestem taekwondzistą
Odpisz
15 września 2020, 19:08
@Przyczajonyodkurzacz: jestem autystyczna
Mam przewagę
Odpisz
15 września 2020, 19:12
zobaczymy
Mordko nie zrobię ci krzywdy po prostu powiedz
Szukam jejaków z regionu
Odpisz
15 września 2020, 19:14
@Przyczajonyodkurzacz: nei chcem
Odpisz
15 września 2020, 19:15
i kolejny dzień w smutku
Odpisz
15 września 2020, 19:18
@MeliPL: E tam, w Poznaniu maczeta mało co daje. Bez gnata za spokojnie nie pośpisz
Odpisz
15 września 2020, 19:21
Ja jeszcze moździerz trzymam na balkonie tak na wszelki wypadek, w Poznaniu nigdy nic nie wiadomo.
Odpisz
15 września 2020, 19:24
@MeliPL: Ja bym tego nie robił. Jeszcze ci go ukradnie ktoś
Odpisz
15 września 2020, 20:05
my śpimy z włócznią oraz innym orężem pod poduszką
Odpisz
22 września 2020, 19:27
@MeliPL: gdy ktoś obraża Poznań moim honorem
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
jest przyznanie mu racji.
Odpisz
22 września 2020, 19:32
@UnSoundedWorld: Ale ja nie obrażam Poznania tylko mówię jak jest.
Odpisz
22 września 2020, 19:33
@MeliPL: A tak na serio to jest dość spokojnie,normalnie se można chodzić po ulicy bo jak ktoś cie zaatakuje to inni przechodnie albo zadzwonią na pały albo temu komuś wpie**olą.
Odpisz
22 września 2020, 19:34
@UnSoundedWorld: No nie wiem, mi nie raz naje**li.
Odpisz
22 września 2020, 19:34
@MeliPL: Jaka dzielnica?
Odpisz
22 września 2020, 19:37
@UnSoundedWorld: Najczęściej gdzieś na starym mieście, ale zdarzały się też incydenty na Jeżycach, ratajach, grunwaldzie i nad Wartą.
Odpisz
22 września 2020, 19:56
@MeliPL: Prędzej na Bałutach w Łodzi, Jeżycach w Poznaniu lub na Sosnowcu będzie tydzień spokoju niż Bydgoszcz stanie się umiarkowanym miastem do życia
Odpisz
22 września 2020, 20:05
@AlMalina: Jeżyce akurat są spokojniutkie ostatnio, ale kiedyś niezły syf sie tam odpi***alał.
Odpisz
22 września 2020, 21:47
@MeliPL: Oj tak byczq.
Odpisz
8 marca 2021, 08:42
@MeliPL: gorzej ma wrocław i łódź
Odpisz
8 marca 2021, 08:42
ja stracham dzieci wypuścić
Odpisz
1 marca 2021, 17:37
Ja Kraków
(Smg jest niewygodne)
Odpisz
25 grudnia 2020, 20:09
zielone
Odpisz
5 listopada 2020, 09:19
Ja tam jestem w tej czerwonej strefie i raz spałam z drewnianą maczetą, bo bałam się, że zombie mnie zaatakują. Liczy się?
Odpisz
19 września 2020, 15:08
Żółta strefa
Odpisz
22 września 2020, 21:01
@KrulewstwoDotykuSera: ja w pomarańczowej
Odpisz
22 września 2020, 19:54
Górna i dolna strona Woj. Łódzkiego powinna być na zielono a środkowa na żółto zaś Łódź na pomarańczowo a Mazowsze dałbym całe na pomarańczowo z czego Warszawę na czerwono
Odpisz
22 września 2020, 19:26
Nie chcce nic mówić ale...Widać średnią odległość od krakowa
Odpisz
18 września 2020, 21:07
ja mieszkam w czerwonym i śpie bez bez niczego ale w piwnicy mam fiata 126p przerobionego na czołg
Odpisz
21 września 2020, 21:33
@Kargon: Cud techniki. Serio.
Odpisz
20 września 2020, 19:29
Mam maczetę, yeah
Odpisz
19 września 2020, 23:56
mieszkam w krakowie, teleskop+gaz dobre połączenie naprawdę polecam
Odpisz
19 września 2020, 14:31
Zielona strefa
Odpisz
19 września 2020, 09:02
Dobrze jest żyć na północy.
Odpisz
18 września 2020, 20:56
Pora zakupić maczetę
Odpisz