Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Aserli

Edytowano - 18 września 2020, 14:08

Wygląda trochę jak Monokuma

komentarz obrazkowy

Avatar Karakan_z_ZSRR

18 września 2020, 15:41

@Aserli: miejmy nadzieję, że nie robi tego co monokuma

Avatar jt090

18 września 2020, 20:09

@Aserli: co to za monstrualny pępek

Avatar Yoko07

18 września 2020, 17:15

To fotomontaż a Grażyny na fb dalej wierzą że jest prawdziwy xD

Avatar Hiholatek

18 września 2020, 15:55

Super wygląda, ale wygląda na zfotoshopowane

Avatar PzKpfw_IV

18 września 2020, 15:25

Combo.

Avatar Crln_7

18 września 2020, 14:53

Piękny

Avatar Dibur

18 września 2020, 14:03

To przeszło na główną XD

Avatar Ogr_Shrek

16 września 2020, 17:04

Tekstury się nie wyrendereowały

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 16 września 2020, 14:05

Two-Muzzle

Avatar toster77

16 września 2020, 12:10

Jak lody waniliowo truskawkowe.

Avatar
Konto usunięte

16 września 2020, 12:39

@toster77: bardziej śmietankowo czekoladowe

Avatar GhostP_

16 września 2020, 12:12

dogs.zip

Avatar Dibur

16 września 2020, 12:36

Avatar Pandzianikki

16 września 2020, 12:38

@GhostP_: i teraz weź to rozpakuj, bez uszkodzenia go

Avatar kazekage895

16 września 2020, 12:34

Bodygrouping w gmodzie be like:

Avatar
Konto usunięte

16 września 2020, 12:32

Pies normalny i złodziej

Avatar
ZiemiaJestPlaska

16 września 2020, 12:49

haha
nie

Avatar domi500

16 września 2020, 12:30

dwa w cenie jednego

Avatar OwOcomedy

16 września 2020, 12:25

UwU OwO

Avatar
Mr_UnknownNickname

16 września 2020, 12:15

Kocham to robić

Avatar OwOcomedy

16 września 2020, 12:24

komentarz obrazkowy

Avatar Karakan_z_ZSRR

18 września 2020, 15:42

jeśli jutro się nie obudzisz... cóż, możesz winić za to tylko siebie.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Dibur
Dodane przez: Dibur
Tagi: #pies, #wiersz, #rym

Pozdrawiam świetliki

Młodzi gniewni

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Jakby trochę nie fair

Dobrze czasem się oderwać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka