Hohoho, mamy tutaj bandziora!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Niegrzeczny Oskarek
Tymi się chodzi
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Frustrujące
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 kwietnia 2017, 23:08
jakby nie spojrzeć zapi***alał ponad trzy razy za szybko, to tak jak jechać na autostradzie ok 380km/h
Odpisz
25 października 2017, 09:59
@Raczysko: Ta niepodzielna orzez 3 liczba boli w oczy.
Odpisz
30 grudnia 2014, 17:23
ooooooooooostro
Odpisz
1 grudnia 2013, 16:58
Pierwszy pirat drogowy :D
Odpisz
1 grudnia 2013, 14:39
10 mniej ratuje życie
Odpisz
1 grudnia 2013, 07:47
4km/h? to ja na piechotę poruszam się szybciej
Odpisz
1 grudnia 2013, 10:24
@bylejakbylegdzie: No to byś zabulił mandat :)
Odpisz
1 grudnia 2013, 13:01
byłbym 1 pieszym co by dostał mandat za przekroczenie prędkości :D
Odpisz
1 grudnia 2013, 10:25
Jaki hardkor ;-;
Odpisz