Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ProMoruxBax

10 stycznia 2019, 22:25

Avatar ewelkapl

26 listopada 2017, 20:23

Właśnie przed chwilą jadłam starty ser.

Avatar CreepPepNinja

23 listopada 2017, 17:23

Ser w hipersześcianach... Boskość wcielona

Avatar AZKABANA

14 lipca 2016, 18:54

Ser to cierpienie krów

Avatar kasiakiku

16 października 2016, 14:19

@AZKABANA: zabić debilnego wegana!!!

Avatar Filipsss

8 sierpnia 2017, 16:16

@AZKABANA: wat?? jak ser ma być cierpieniem krów skoro jest z mleka ale robienie mleka krowę nie boli?? spalić to gó*no!

Avatar AZKABANA

9 sierpnia 2017, 21:30

@Filipsss: krowa nie wytwarza mlek od tak wiec gdy urodzi cielaka cielak trafia do kebaba lol

Avatar Filipsss

9 sierpnia 2017, 22:23

@AZKABANA: mlek mówisz? MLEK?? TO CO WYTWARZA TWOIM ZDANIEM MLEKO CZYJE MLEKO WEDŁUG CIEBIE DE**LU PIJEMY??

Avatar KotPrezesa112

12 lutego 2015, 17:21

u mnie to tak by wygladało: 1: ser w kostkach 2: ser starty 3: w plastrach

Avatar Emily_Vans

16 czerwca 2014, 20:34

Mam tak samo.

Avatar NieWidzialny

9 czerwca 2014, 18:05

ser lubie ale ucho chce ser

Avatar chihuahua111

15 kwietnia 2014, 08:04

Ja najbardziej lubie sery w kostce. Baron, hit, mazur, bursztyn, rubin, gouda - uwielbiam wszystkie rodzaje. Dobre są też sery kozie i owcze. W plastrach nie kupuje, wole sama kroić. Startego nie lubie, według mnie traci swój prawdziwy smak.

Avatar Takita6

1 grudnia 2013, 14:40

najlepszy ser to ser na pizzy :D

Avatar loloja

1 grudnia 2013, 12:27

też tak mam ale jeszcze nie jadłem sera w kostkach

Avatar Rander

1 grudnia 2013, 13:22

@loloja: Ser w kostkach to ten który się uciera C: ale są też malutkie kostki sera które się rozsmarowywuje :)

Avatar loloja

1 grudnia 2013, 13:31

@Rander: ah o dzięki

Avatar amekninja555

1 grudnia 2013, 11:03

Ja sera w kostkach nie lubię, bo zwykle ma zdecydowanie zbyt mocny smak... D: Ser w plastrach to po prostu ser dobry na robienie kanapek i... jedzenie go podczas robienia kanapek. ;_; Starty ser nadaje się do potraw, na przykład startego parmezanu dodaje się do spaghetti bolognese. C:

Avatar tolkowski

1 grudnia 2013, 11:02

Słabe

Avatar
Konto usunięte

26 stycznia 2015, 21:52

@tolkowski: jak śmiesz

Avatar tolkowski

27 stycznia 2015, 18:55

Mamy archeologa widać.

Avatar
Konto usunięte

27 stycznia 2015, 19:03

@tolkowski: wat?

Avatar tolkowski

27 stycznia 2015, 19:07

Archeolog w internecie, czyli ktoś kto "odkopuje" (odpowiada na coś co było już dawno napisane)

Avatar
Konto usunięte

27 stycznia 2015, 19:17

@tolkowski: łapię

Avatar bylejakbylegdzie

1 grudnia 2013, 07:41

ja tam wolę w plastrach i obrazek dupy nie urywa 3/5

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Co za przypadek

Nie są aż takie pyszne

Jakby trochę nie fair

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Mało znany szczegół

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka