Mój był co prawda za metodą klamki, ale to dość podobne podejście
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pilne
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Nie są aż takie pyszne
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Najbardziej realistyczny spośród modów
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 października 2020, 11:47
Przymocować do klamki i trzasnąć drzwiami. Albo do tyłu auta i odpalić lekko jadąc. Można też przymocować do piłki czy coś i nią rzucić
Odpisz
24 września 2020, 20:05
mnie nigdy nie wypadały zawsze trzeba było wyrywać
Odpisz
24 września 2020, 06:58
Obozeok***a.
Ja się właśnie zawsze bałam metody klamki, bo myślałam, że ktoś za mocno otworzy drzwi i razem z zębem wyleci mi kawałek dziąsła.
Wiem, głupie.
Odpisz
24 września 2020, 03:59
Ja pamiętam z dzieciństwa że sobie ruszające mleczaki wyrywałem żując gumę do żucia (nie pamiętam żeby to bolało tylko pamiętam że zajmowało sporo czasu)
Odpisz
23 września 2020, 23:49
Ciekawostki o Leo: Naprawdę w tej scenie skaleczył się w dłoń, a reszta aktorów miała jego juchę na twarzach.
W filmie ,,Zjawa" Dicarpio mimo bycia wege naprawdę zjadł surową wątrobę bizona. I na kilka ładnych lat uwieczniono jak wymiotuje. Też naprawdę.
Odpisz
23 września 2020, 23:54
@Figarus: On baaardzo chciał tego oscara
Odpisz
20 września 2020, 10:00
Dziwni jacyś jesteście ja zawsze sam wyrywałem np w wieku 7 lat najpierw rozruszałem takowego potem obwiązywałem nitką i mocno ciągnęłam jeśli to nie skutkowało to weszłam na stołek i koniec nitki/sznurka przywiązałem do czegoś wysoko i zeskakiwałem z stołka działało w 99%
Odpisz
23 września 2020, 23:12
@Totalnie_niepodejzany_typ: Stołek, nitka i ząb... Ząb popełnia samobójstwo?
Odpisz
23 września 2020, 23:25
@Lord_Endless: mniej więcej tak
Odpisz
23 września 2020, 23:15
Ja zęba ruszałem i biłem językiem. W końcu jak wypadł to się pochylałem do przodu i miałem zęba.
Odpisz
23 września 2020, 22:40
Klamka i nitka
Odpisz
23 września 2020, 22:23
Mi babcia raz wyrwała nicią dwa naraz
Odpisz
23 września 2020, 21:26
Ja mam raczej na odwrót
Odpisz
23 września 2020, 21:23
,,pokazać ci magiczną sztuczke''
Odpisz
20 września 2020, 07:01
Raczej obcęgami
Odpisz
19 września 2020, 23:30
Dawaj synek nie będzie bolało, co Ty, chłop jesteś czy baba?
Odpisz
19 września 2020, 22:54
Kiedy twój ojciec wpadł na pomysł żeby jedną stronę nitki przywiązać do twojego mleczaka a drugą do klamki.
Szybko sprawnie chwilowo boleśnie.
Odpisz
19 września 2020, 22:56
@Puricilla: najgorzej jak się popierniczyły strony otwierania drzwi i ten zażenowany wyraz twarzy jak musiał odwiązywać nitkę i iść na drugą stronę
Odpisz
19 września 2020, 22:54
Here's johny
Odpisz