Jeszcze można oberwać plecakiem w głowę
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Jest taka skromna...
No to skrzynia biegów do wymiany
Wielka przygoda
Ładne rzeczy
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 września 2020, 20:49
Typowy autobus na gdańską sypialnię o 15
Odpisz
20 września 2020, 20:57
@rozwalgo: albo w Częstochowie na biegańskiego
Odpisz
20 września 2020, 21:12
@Cheems_Kosmonauta: albo każdy którym musze jechac
Odpisz
24 września 2020, 07:50
@rozwalgo: Albo Łódzko-Ozorkowski Z46 w godzinach... W sumie to zawsze.
Odpisz
24 września 2020, 07:06
K***a akurat w takim jestem
Odpisz
24 września 2020, 07:05
I nagle słychać ulatnianie gazu.
Odpisz
23 września 2020, 23:38
A teraz kilka TNT tam wrzucasz
Odpisz
20 września 2020, 22:27
Czekałam na autobus. Przyjechał spóźniony. Oczywiście nie zatrzymał się bo był pełen. Przyjechał następny autobus i tylko przyjął pięć osób. Minęło już 30 minut i dopiero mogłam pojechać do domu trzecim autobusem
Odpisz
23 września 2020, 23:19
@Skleroza: Współczuję.
Odpisz
23 września 2020, 22:24
Jeszcze trzeba się po kieszeniach trzymać, żeby nic nie ukradli.
Odpisz
23 września 2020, 20:15
Dosłownie dzisiaj tak miałem
Odpisz
23 września 2020, 20:48
@Damond: Ja tak mam codziennie rano.
Odpisz
23 września 2020, 20:40
I jeszcze jakieś debile bez potrzeby wciskają stop drzwi bo "głupia małpa widzieć, że jak głupia małpa wcisnąć przycisk to autobus stawać", ich to śmieszy no a kierowca musi się zatrzymać i jazda jest jeszcze dłuższa
Odpisz
Edytowano - 23 września 2020, 20:32
Ja którego często podwozi ojciec:
Odpisz
20 września 2020, 20:43
"połowa miejsc siedzących i stojących powinna być wolna"
Odpisz
20 września 2020, 20:47
@HamiltonFan: Dobry żart
Odpisz
Edytowano - 23 września 2020, 20:15
@HamiltonFan: i co mają zrobić wtedy wszyscy ludzie jadący do pracy lub szkoły
z calej kasy mzk powinni zrobic wdrozyc więcej autobusow bo dosyc ch*jowo jest
Odpisz
20 września 2020, 21:59
Raz ze dwa przystanki pominął bo już nie było gdzie stać xd
Odpisz