Mięsny odpowiednik ciastka z wróżbą
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ładne rzeczy
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Angielskie śmieszki
Ikony
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Jest taka skromna...
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 stycznia 2021, 09:32
Nwm ja jak kupiłam to było spoko lol
Odpisz
30 września 2020, 16:27
papierowane łagodnie xD
Odpisz
30 września 2020, 11:19
i tak ma więcej wartości odżywczych niż cała reszta gotowców
Odpisz
Edytowano - 27 września 2020, 19:21
Ja rozumiem, że jedząc żarcie bez smaku możesz się poczuć jakbyś jadł karton, ale to już przesada!
Odpisz
24 września 2020, 08:32
Widać, że podrabiane, sam to panierował.
Odpisz
23 września 2020, 23:19
Ja na sylwestra kiedyś kupiłem w biedronce konfetti w tubie i po wystrzeleniu okazało się że były tam tylko pocięte gazety i to po chińsku XDDD
Odpisz
23 września 2020, 23:04
Papierowana, czego się spodziewać
Odpisz
23 września 2020, 21:57
Tak w zasadzie to nie gazeta a papierek z ceną
Odpisz
23 września 2020, 21:47
No tak jak by było to ciasteczko z wróżbą to nikt by się nie czepiał XD
Odpisz
23 września 2020, 21:22
Może komuś wpadł... albo jakiś dowcipniś się znalazł.
Odpisz
23 września 2020, 07:03
Ja kiedyś zauważyłam jednego nadgryzionego kurczaka w zamkniętym opakowaniu (nawet ta sama firma!).
Odpisz
23 września 2020, 20:57
@Rinna: ja kupiłam loda, otwieram, i też ugryziony
Odpisz
23 września 2020, 20:52
Na to wychodzi, że wróżba źle wróży
Odpisz
23 września 2020, 20:33
Będziesz miał czym się podetrzeć po zjedzeniu reszty.
Odpisz
22 września 2020, 22:26
Czemu ten komentarz musi być sprawdzony przez admina?
Odpisz
22 września 2020, 22:27
@Bright32: DebiI jest słowem nielegalnym
Odpisz
22 września 2020, 22:28
Co xD?
Co ten admin
Odpisz
22 września 2020, 22:28
Pewnie jest jakiś skarb ale admin chce go tylko dla siebie
Odpisz
22 września 2020, 22:28
@Bright32: przez słowo na d (nawet z cenzurą poszło mi do sprawdzenia)
Odpisz
22 września 2020, 22:29
@KlaraAnimatePL: No mi ostatnio wlaśnie nie przeszedł komentarz z tym słowem
Odpisz
22 września 2020, 22:29
@Bright32: Bo nie można wymawiać imienia admina nadaremno
Odpisz
22 września 2020, 22:29
To jak szczyrz o napisał?
Odpisz
22 września 2020, 22:30
@Bright32: nie mam pojęcia
Odpisz
Edytowano - 22 września 2020, 22:31
@Bright32: napisałam duże i zamiast l
Odpisz
Edytowano - 22 września 2020, 22:32
No właśnie nie napisałeś
Odpisz
22 września 2020, 22:34
@Bright32: Chyba się coś nie rozumiemy. Chodzi mi o to, że pisząc „debiI” zamiast L na końcu dałam duże i, bo wyglądają tak samo.
Odpisz
Edytowano - 22 września 2020, 22:35
Ja myślałem że i napisałeś jako I, a nie L
Odpisz
23 września 2020, 07:51
O tak to duży mózg czas
Odpisz
23 września 2020, 20:12
@Bright32: mi nie chcieli dodać komentarz, gdzie było słowo k*ejk w sumie to przepraszam, napisali, że muszą ,,dokładnie sprawdzić" (po czym i tak mi nie dodali) Nie pamiętam jak do końca brzmiał mój komentarz, ale chodziło o dwie takie same informacje przedstawione na jeja i na tamtej stronie zupełnie inaczej i chciałam się do tego odnieść, że nie wiadomo która jest prawdziwa :v
Odpisz
23 września 2020, 20:05
Amerykańskie ciastko z wróżbą.
Odpisz