Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Północne Węgry
To się nie może nie udać
Szybki jak błyskawica
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Młodzi gniewni
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 września 2020, 10:15
A ja mogę za bycie słodziakiem? *-*
Odpisz
27 września 2020, 12:15
@Miszke: wątpie, ale moze kiedyś
Odpisz
27 września 2020, 12:55
@Miszke: Mogę to sprawdzić?
Odpisz
27 września 2020, 13:29
@AnexEmjo: trudno, jakoś to przeżyję
Odpisz
27 września 2020, 13:30
@Mikrus19: tak
Odpisz
27 września 2020, 22:37
@Miszke: powodzenia
Odpisz
23 września 2020, 13:39
Mogę też, za bycie antonio331?
Odpisz
23 września 2020, 13:41
@Antonio331: Nie
Odpisz
23 września 2020, 13:43
@Jejathebest: Smutne
Odpisz
23 września 2020, 13:44
@Jejathebest: a ty masz -1000 za swój nick
Odpisz
23 września 2020, 14:02
@Antonio331: a Ty masz bana na xbox za obrażanie
Odpisz
23 września 2020, 14:06
@Sergiusz1234: na szczęście nie mam xboxa
Odpisz
23 września 2020, 14:08
@Antonio331: ban na bycie antkiem
Odpisz
23 września 2020, 14:27
a tobei na bycie Jankiem
Odpisz
23 września 2020, 14:27
@Antonio331:
Odpisz
23 września 2020, 15:09
@Antonio331: Jedynie możesz dostać bana
Odpisz
23 września 2020, 22:50
ok(?)
Odpisz
23 września 2020, 17:35
Sowiecka:
Odpisz
23 września 2020, 18:06
@Tymek590: Obchodzi to kogo?
Odpisz
23 września 2020, 14:35
Jestem sobą moge?
Odpisz
23 września 2020, 14:20
a ile ja dostane za bycie zjebem
Odpisz
23 września 2020, 14:23
10 punktów dla Gryffindoru.
Odpisz
23 września 2020, 13:47
A ja ile punktów dostanę za bycie ddawdadem?
Odpisz
23 września 2020, 13:55
Punkty ujemne.
Odpisz
23 września 2020, 14:05
+0 punktów dostaniesz
Odpisz
23 września 2020, 13:51
A czy ja też dostanę za... w sumie nic, chcę tylko dostać punkty, skoro inni dostają
Odpisz
Edytowano - 23 września 2020, 13:44
To ja też chcę mieć te punkty ze względu na to, że jestem gównem w każdej grze multiplayer
Odpisz