Ej Filip, co tu jest napisane?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Płać pan
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Nie idź!
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 września 2020, 09:28
Ktoś w komach o imieniu filip oprócz mnie?
Odpisz
29 września 2020, 15:59
@KolejnyFurryNaJeja: ja
Odpisz
29 września 2020, 06:23
ja tak mam gdy czytam swoje notatki np 3 dni po lekcji
Odpisz
29 września 2020, 01:03
@fnafpuppet
Odpisz
29 września 2020, 00:59
Osobiście nigdy nie spotkałem kogokolwiek z gorszym pismem niż moje własne. Ale przynajmniej nikt mi nigdy gitary nie zawracał, bym notatki pożyczył xD
Odpisz
28 września 2020, 21:03
mam najgorsze pismo w klasie i mam to w d*pie
dla przykładu lekcja podstaw motoryzacji
Odpisz
28 września 2020, 21:10
@Cheems_Kosmonauta: Całkiem czytelne, widywało się dużo gorsze
Odpisz
28 września 2020, 21:11
@Cheems_Kosmonauta: e tam, da się rozczytać
Odpisz
28 września 2020, 21:13
@DiabVCH: jak znajdę niemiecki to wtedy może stwierdzicie że jednak nie jest czytelne
Odpisz
28 września 2020, 21:48
@Cheems_Kosmonauta: ty przynajmniej piszesz dobrze w kratkach
A i wygląda to jak typowe pismo rodzica mówiącego że ty gówniane piszesz a ich pismo to staranne arcydzieło
Odpisz
28 września 2020, 21:50
@Cheems_Kosmonauta: nie no pismo masz spoko, sam mam podobny charakter pisma. Jeżeli to twoim zdaniem jest nieczytelne to nigdy nie widziałeś osoby o charakterze pisma takim jak mój kolega.
Odpisz
28 września 2020, 21:50
@DiabVCH: ok znalazłem niemiecki i nie jest źle, jestem pod wrażeniem
Odpisz
28 września 2020, 21:53
@Cheems_Kosmonauta: nie złe twoje pismo
Odpisz
28 września 2020, 21:55
@Cheems_Kosmonauta: to ty masz chyba klasę kozaków jeżeli u ciebie to najgorsze
Odpisz
28 września 2020, 21:59
@Slepota: sami chłopa i ja najgorszy ale jeśli chodzi o oceny to nie chwaląc się ale jestem do tej pory najlepszy :D
Odpisz
28 września 2020, 22:00
@Cheems_Kosmonauta: no i gitnie
Odpisz
28 września 2020, 21:47
O mój boże jest u mnie w klasie taki jeden Dawid co ciągle mnie nie umie rozczytać i pyta się ciągle o wszystko bo nie uważa na lekcji (a i tak mnie owala i wyzywa). I jak można się domyślić po nicku mam na imię Filip. I takiej sraki teraz dostałem że ma konto na jeja i mógł widzieć to jak się niezbyt przechylnie na jego temat wypowiadałem.
Na szczęście ON raczej by tego nie zrobił
Odpisz
28 września 2020, 21:35
Polecam robić zdjęcia notatek i ogólnie różnych dokumentów aplikacją CamScanner.
Odpisz
26 września 2020, 11:58
Mój kolega pisze bardzo małe i nieczytelne litery, a do tego pisze kursywą, więc z boku to wygląda jak szlaczki
W sumie od przodu też jest nieczytelne
Odpisz
26 września 2020, 08:09
Odpisz
26 września 2020, 07:04
spoko seba prosze bardzo, a i na jutro trzeba zrobić elektroskop
Odpisz