Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Joemi

29 września 2020, 15:05

Witam Was Jejaki, jaka część Shreka jest waszą ulubioną?

Avatar Alfa7

29 września 2020, 15:21

@Joemi: 3

Avatar NesquikBoi

29 września 2020, 16:08

@Joemi: zadna

Avatar
Konto usunięte

29 września 2020, 16:49

@Joemi: 2

Avatar Bartuuu_Bert

29 września 2020, 16:53

@Joemi: 1

Avatar u3389218

29 września 2020, 17:26

@Joemi: 2,bo Shrek jest tam najshreksowniejszy

Avatar
Konto usunięte

30 września 2020, 14:52

Avatar NesquikBoi

30 września 2020, 15:04

shrek to gowno, elo

Avatar
Konto usunięte

30 września 2020, 15:11

@NesquikBoi: Shrek jest teraz smutny

Avatar NesquikBoi

30 września 2020, 15:11

i ch*j

Avatar Koksik2020

24 lutego 2021, 20:25

@Joemi: forever i 1

Avatar u3389218

24 lutego 2021, 20:28

@Koksik2020: Geolog się znalazł
Odkopywacz starych wątków
Pochodzących z prehistorii
Ale i tak elo

Avatar NesquikBoi

25 lutego 2021, 11:48

Avatar Koksik2020

24 lutego 2021, 20:24

Śmiezzne bo w Amonga już się nie gra więc to jest mem z zeszłego tysiąclecia

Avatar McMocarz

28 września 2020, 07:03

Ogólnie śmieszna z tym szablonem, bo taka ciekawostka co do filmu, że bagno Shreka było wzorowane na zielonej górze

Avatar
Senedrom

28 września 2020, 07:08

@McMocarz: Idąc tym tropem Shrek jest obrońcą Zielonej Góry?

Avatar SuperCebula

28 września 2020, 07:09

jeśli tak to już tam jadę

Avatar McMocarz

28 września 2020, 07:10

Shrek jest wzorowany na sołtysie zielonej góry, i jego ryczeniu jak ukradli mu 10kg ziemniaków

Avatar Broski

29 września 2020, 22:24

@McMocarz: Myślałem, że na Kraśniku.

Avatar ExtraDip

29 września 2020, 15:27

OH FIONA

Avatar szyper2006

29 września 2020, 15:07

Można szablon prosić?

Avatar VentoAssonnato

28 września 2020, 07:20

Serio? Nie da się pisać, będąc martwym? Pytam, bo ja mogę i no...

Avatar Kebasa_z_mema

28 września 2020, 07:22

@VentoAssonnato: Widzą cie tylko inni martwi

Avatar VentoAssonnato

28 września 2020, 07:24

@Kebasa_z_mema: A że widzą to wiem, ale pisać może każdy

Avatar Polish_Soldier

28 września 2020, 07:39

@VentoAssonnato: No tak, ale co ci da, że napiszesz coś jeśli zobaczą to tylko inni martwi?

Avatar AmiArmi

28 września 2020, 20:08

@Polish_Soldier: Inny martwy co nie widział kto go zabił to się dowie

Avatar Hiholatek

29 września 2020, 14:56

@VentoAssonnato: To by było bez sensu, gdyby każdy widział wiadomości duchów, przecież to oczywiste, że by pisali kto jest impostorem, a wtedy bycie impostorem nie miało by sensu

Avatar JejakMemiak

28 września 2020, 07:02

xXxKŚIONŻExD123:
Green sus

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jakby trochę nie fair

Fergus

Frustrujące

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Pozdrawiam świetliki

Ostry ten sędzia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka