Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
A, okej
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Można, tylko trzeba wstawać rano
Fajnie że odpowiedzieli
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 lutego 2022, 12:36
reL
Odpisz
30 września 2020, 19:26
Było 111↑. Jak kliknąłem ↑ - jeb k***a 195↑! Moje ↑↓ są warte 84! Uważaj, bo cię zastrzałkuję!!
Odpisz
28 września 2020, 17:13
dziś rozlałem herbate w szkole
Odpisz
28 września 2020, 17:14
@ArbuzWmeloniku:
Odpisz
30 września 2020, 18:34
@ArbuzWmeloniku: ja kiedyś zamiast wyrzucić resztki z obiadu do wiaderka na resztki, to wyrzuciłem do kosza na śmieci
Odpisz
28 września 2020, 22:55
Odpisz
28 września 2020, 16:56
Bardziej perfekcjoniści
Odpisz
28 września 2020, 16:21
K***a nie.
Introwertyzm tak NIE działa. Nie.
Odpisz
28 września 2020, 16:22
@Pararanek: Czyli jestem po prostu z j e b a n y
Odpisz
28 września 2020, 17:17
@rumcajschr: Tak, to tak samo jak J A
Odpisz
28 września 2020, 16:20
nie rozumiem introwertykow
Odpisz
28 września 2020, 17:59
@ZSRRBall: aha czyli 4 osoby twierdza ze rozumiem
Odpisz
28 września 2020, 19:28
@ZSRRBall: XDD
Odpisz
30 września 2020, 18:56
@ZSRRBall: ty weź się może poprostu pogódź z tym że czasem dostaje się czerwone za nic zamiast poprostu pisać te swoje sarkastyczne uwagi
Odpisz
30 września 2020, 19:59
@Kapichu: jakie sarkastyczne uwagi typie
ja tylko sobie to napisalem xD
Odpisz
28 września 2020, 16:15
Ja też na początku się śmieję ze swoich błędów, ale jak się w nocy 5 lat później przypominają to nie jest już tak wesoło
Odpisz
28 września 2020, 16:17
@polski_skoczek: ja mam na odwrót
Odpisz
28 września 2020, 16:19
Budzisz się w nocy, a 5 lat później się z nich śmiejesz?
Odpisz
28 września 2020, 16:20
@rumcajschr: nie na początku czuję się dziwnie a potem się z tego śmieje
Odpisz
28 września 2020, 16:19
To ja gdybym urodził się w zielonej górze
Odpisz