Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kajba

18 lutego 2022, 12:36

reL

Avatar Dzielny_Pixiarz

30 września 2020, 19:26

Było 111↑. Jak kliknąłem ↑ - jeb k***a 195↑! Moje ↑↓ są warte 84! Uważaj, bo cię zastrzałkuję!!

Avatar ArbuzWmeloniku

28 września 2020, 17:13

dziś rozlałem herbate w szkole

Avatar rumcajschr

28 września 2020, 17:14

Avatar miszcz_yodua

30 września 2020, 18:34

@ArbuzWmeloniku: ja kiedyś zamiast wyrzucić resztki z obiadu do wiaderka na resztki, to wyrzuciłem do kosza na śmieci

Avatar Mrpoker

28 września 2020, 22:55

Avatar
Konto usunięte

28 września 2020, 16:56

Bardziej perfekcjoniści

Avatar Pararanek

28 września 2020, 16:21

K***a nie.
Introwertyzm tak NIE działa. Nie.

Avatar rumcajschr

28 września 2020, 16:22

@Pararanek: Czyli jestem po prostu z j e b a n y

Avatar Witciu

28 września 2020, 17:17

@rumcajschr: Tak, to tak samo jak J A

Avatar ZSRRBall

28 września 2020, 16:20

nie rozumiem introwertykow

Avatar ZSRRBall

28 września 2020, 17:59

@ZSRRBall: aha czyli 4 osoby twierdza ze rozumiem

Avatar Towarzysz777

28 września 2020, 19:28

@ZSRRBall: XDD

Avatar Kapichu

30 września 2020, 18:56

@ZSRRBall: ty weź się może poprostu pogódź z tym że czasem dostaje się czerwone za nic zamiast poprostu pisać te swoje sarkastyczne uwagi

Avatar ZSRRBall

30 września 2020, 19:59

@Kapichu: jakie sarkastyczne uwagi typie
ja tylko sobie to napisalem xD

Avatar polski_skoczek

28 września 2020, 16:15

Ja też na początku się śmieję ze swoich błędów, ale jak się w nocy 5 lat później przypominają to nie jest już tak wesoło

Avatar
Grneral_kenobi

28 września 2020, 16:17

@polski_skoczek: ja mam na odwrót

Avatar rumcajschr

28 września 2020, 16:19

Budzisz się w nocy, a 5 lat później się z nich śmiejesz?

Avatar
Grneral_kenobi

28 września 2020, 16:20

@rumcajschr: nie na początku czuję się dziwnie a potem się z tego śmieje

Avatar McMocarz

28 września 2020, 16:19

To ja gdybym urodził się w zielonej górze

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

A, okej

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Można, tylko trzeba wstawać rano

Fajnie że odpowiedzieli

Jakby trochę nie fair

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka