Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie są aż takie pyszne
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Płać pan
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Ostry ten sędzia
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 września 2020, 22:33
Ja miałem tak że na elekcjach dałem spisać kartkowke i ja dostałem 3 a oni po2
Odpisz
1 października 2020, 14:13
@grototo: dlaczego młodychłopak gimnazjalista chce się zabić?
Odpisz
22 grudnia 2022, 13:24
nie wiem?
Odpisz
21 września 2021, 22:44
Nie polskie szkoły tylko jeden nauczyciel durny
Odpisz
30 września 2020, 20:20
Ciekawe jaką ocenę dostał ten, co dał spisać
Odpisz
30 września 2020, 17:47
U mnie w szkole jeszcze pytają sprawdzając zeszyt, więc może było tak że jeden OP umiał lepiej od drugiego
Odpisz
30 września 2020, 17:10
mi ziomek zrobił zadanie i on dostał 3 ptk a ja 4
Odpisz
30 września 2020, 17:08
Mi kiedyś ksiądz chciał sprawdzić pracę domową z religii, ale zamiast tego sprawdził notatkę, którą podyktował na poprzedniej lekcji.
Postawił mi 3
Odpisz
30 września 2020, 00:05
widzę, że op przegląda reddita
Odpisz
30 września 2020, 16:08
to dobrze czy źle?
Odpisz
30 września 2020, 16:08
bo w sumie nie wiem czy jejacy lubią Reddita
Odpisz
30 września 2020, 16:14
nwm, ja tam bardzo lubię
Odpisz
30 września 2020, 16:26
no ja też
Odpisz
30 września 2020, 00:05
Rozumiem jakby oceny wahały się od 4+ do 5 za estetykę pracy, ale k***a 3+,a 5- to je**na różnica
Odpisz
30 września 2020, 00:13
Widocznie facetka faworyzuje
Odpisz
30 września 2020, 00:15
@DeMajkel: Albo używa maszyny losującej co jest równie złe
Odpisz
30 września 2020, 07:51
albo sprawdziła zeszyty od prawej do lewej i dawała oceny niższe za to samo ale nie dawała jeden bo to rozumiała? Albo coś takiego...
Odpisz