Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Jogurt_12

13 maja 2021, 11:05

ja jak byłam w przedszkolu to jak pani kazała robić szlaczki to ja robiłam jak największe przerwy żeby mniej napisać

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

28 września 2020, 21:33

Wczoraj byłam świadkiem jak mój kuzyn płakał robiąc szlaczki i narzekajac na to "czemu pani zadaje nam pracę domowe na weekend"

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar BardzoOryginalnaNazwa

4 marca 2021, 09:48

@Spider007: Mood

Avatar
Konto usunięte

30 września 2020, 08:51

XDD rel

Avatar
Konto usunięte

29 września 2020, 08:14

Tymczasem ja mający na pojutrze napisać 8 referatów, 12 sprawozdań, 87 wypracowań i do zrobienia 7146149 zadań w podręczniku i 128091409124919247825 ćwiczeń w ćwiczeniówce i dodatkowych ćwiczeniówek, których nie mam.

Avatar Karakan_z_ZSRR

29 września 2020, 18:23

no i jeszcze dwa sprawdziany, pięć zapowiedzianych kartkówek i kolejne osiemnaście niezapowiedzianych.

Avatar
Konto usunięte

29 września 2020, 18:57

@Karakan_z_ZSRR: Wszystko w jednym tygodniu.

Avatar Karakan_z_ZSRR

29 września 2020, 18:59

w jednym dniu.

Avatar Blond_Owieca_

29 września 2020, 21:30

+737372758583827 testów diagnostycznych

Avatar darcus

29 września 2020, 19:41

Hahaha, no bo wiecie, młodzi ludzie nie mogą mieć problemów xddd
A wy macie 15 lat, tacy dorośli xddd

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar Tosterchlebowy

29 września 2020, 19:53

@darcus: cóż, rozumiem widać się uodpornileś/aś. Tak czy inaczej trzymaj się kolego/koleżanko i nie trać energii na rozmyślanie nad głupotami.

Avatar darcus

29 września 2020, 20:38

@Tosterchlebowy: Dziękuję ^^

Avatar hlepo

28 września 2020, 21:43

Najgorsze jest pisanie na muzyce kluczy wiolinowych

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
Konto usunięte

29 września 2020, 08:07

@hlepo: Ciężkie nie jest. Początki są trudne, ale potem opanujesz.

Avatar Karakan_z_ZSRR

29 września 2020, 19:05

@nie_kosmita: Nic mnie tak nie wk***ia jak baba od muzyki i cały ten przedmiot. Facetka to kawał kobity, wygląda jak ropucha i do wszystkiego się dopie**olili. Kiedyś ryknęła "Zamknij się" na jednego chłopaka i zaraz po tym zadała pytanie "Ale nie powiesz rodzicom i dyrektorowi?" Ja rozumiem, na muzyce uczenie się piosenek to nic takiego, ale gdy nagle mówi nam żebyśmy wymienili jakieś włoskie nazwy i co to oznacza lub techniki wokalne z głowy to bez przesady, nawet nas tego nie uczyła. Właściwie to nic nie robi po za waleniem w klawiaturę i darciem się za byle szmer. I nawet jeśli chodzi o klawiaturę to robi niezły cyrk - jak stuka w klawisze to słychać to w drugim skrzydle szkoły. Kończąc moją wypowiedź, nie życzę nikomu, żeby zmagał się z taką bestią z opery rodem.

Avatar Plastikowy_Krokodyl

29 września 2020, 18:47

Ale że admin pogorszył mema?

Avatar
Konto usunięte

28 września 2020, 21:32

Szlaczki w zeszycie to jest najgorsze co mnie spotkało

Avatar
Konto usunięte

28 września 2020, 21:33

albo pisanie perfekcyjnie jednej litery przez kilka linijek

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

28 września 2020, 21:35

Ale i tak widząc jak wyglądają nasze prace domowe to w tym wieku na szlaczki byśmy nie narzekali

Avatar
Konto usunięte

29 września 2020, 08:06

W zerówce wyrwałem całą kartkę z ćwiczeniówki, bo nauczycielka się na mnie usrała, że nie potrafiłem zrobić k***a jakiegoś niemożliwego do odwzorowania szlaczka. Pół klasy nie umiało, a ja musiałem ponieść za to konsekwencję. Dla przypomnienia mam dysgrafię.

Avatar WampirZZielonki

28 września 2020, 21:39

I TRiED SO HARD...

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 29 września 2020, 07:23

@WampirZZielonki: AND LOSE IT ALL

Avatar
Konto usunięte

29 września 2020, 07:24

Avatar toster77

28 września 2020, 21:41

Ja ją tego nie lubiłem. Pisanie jednej litery przez 3 linijki jest niesamowicie denerwujące.

Avatar Kersyaturate

28 września 2020, 21:34

mogles zrobić w formie szkieletora

Avatar Plastikowy_Krokodyl

Edytowano - 28 września 2020, 21:35

@Kersyaturate: Wtedy nie dość, że było, to adminowski szlaban na cn. miesiąc, bo to nie pierwszy raz

Avatar
Konto usunięte

28 września 2020, 21:36

@Plastikowy_Krokodyl: Za pojedynczego szkieleta nie ma bana

Avatar Plastikowy_Krokodyl

Edytowano - 28 września 2020, 21:38

Szkieletory są jak czipsy - już lepiej żadnego niż jednego, bo wtedy czujesz niedosmak

Avatar siemak

28 września 2020, 21:34

ale bym porobiła szlaczki zamiast matmy

Avatar
Konto usunięte

28 września 2020, 21:33

Ja zawsze byłem zajebisty ze szlaczków

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trochę to nie fair wobec pozostałych

A, okej

Przypałowo

Północne Węgry

Za co ta premia

No to posłuchane

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka