Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Loginamika04

24 sierpnia 2022, 17:44

U mnie się zaczęło z Night begins to Shine B.E.R. z Młodych Tytanów Akcja

Avatar ultron64

4 października 2021, 21:18

To samo z JoJo.

Avatar mikowskyy

3 października 2020, 21:49

I jeszcze czołówka włatców móch

Avatar Kersyaturate

26 września 2020, 20:53

ninjago było cudowne, nie wiem jak jest teraz bo nie oglądam

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar kuba5028

29 września 2020, 19:43

@Kersyaturate: ja skończyłem na latających piratach

Avatar Envrei

1 października 2020, 17:27

@Kersyaturate: nazwanie obecnych sezonów szrotem to niedopowiedzenie

Avatar Bodziej

29 września 2020, 20:07

Czy to moja historia...?
:3

Avatar kot_bekonowy

30 września 2020, 14:44

Avatar Profesjonalny_Idiota

30 września 2020, 14:09

Ja słucham rocka przez MCU

Avatar damianb312

30 września 2020, 05:37

Dobra była. Ja tam kocham rock przez serial ja w kapeli cudny był

Avatar Envrei

29 września 2020, 22:39

Boże ta czołówka była moim koszmarem z dzieciństwa. Nienawidziłem jej i dalej nienawidzę

Avatar PieselWojownik

30 września 2020, 21:40

@Envrei: Dlaczego?

Avatar Envrei

1 października 2020, 17:26

@PieselWojownik: Nie wiem zawsze wydawała mi się poprostu okropna, ot jest nie w moim guście.
Chyba jedyny utwór z Ninjago jaki mi się podoba to ten https://youtu.be/pgloytHomzI ogólnie jakoś nigdy za Ninjago nie przepadałem nawet za dzieciaka wydawało mi się takie mech

Avatar davpol09

29 września 2020, 21:10

Też kiedyś oglądałem nałogowo lego ninjago w telewizji... stare czasy

Avatar MeenziPL

29 września 2020, 19:27

Albo granie w Dooma

Avatar gracjan_pl

29 września 2020, 19:28

@MeenziPL: ale to chyba do metalu wyjdzie

Avatar MeenziPL

29 września 2020, 19:30

@gracjan_pl: no tak

Avatar Kojot23

29 września 2020, 18:50

Ja moje zamiłowanie do rocka wziąłem trochę od rodziców ale też bardzo zapadł mi w pamięć megamocny który miał kilka kawałków AC DC i inne takie dość klasyczne kawałki. Naprawdę mocno mi zapadły w pamięć i później uwielbiałem słuchać gitar w piosenkach.

Avatar
Konto usunięte

26 września 2020, 22:54

Najlepszy z rocka jest prog, awangarda i łączenie z jazzem

Avatar Domkri

26 września 2020, 21:18

Według mnie muzyka gitarowa (czyli różne rocki, metale) jest jedną z lepszych.

Avatar
Konto usunięte

26 września 2020, 21:04

Ogólnie zaczynam odczuwać że ninjago powinno się już niedługo skończyć, jakby podobało mi się wszystko tak do 9 sezonu, 10 taki no może być, 11 to też spoko, 12 był dobrym sezonem ale ten 13 to już trochę nie w stylu dawnego ninjago i myślę że powinni wkoncu skoczyć serię na 14/15 sezonie

Avatar McMocarz

26 września 2020, 20:52

Ile ich było?

Avatar napletnik

26 września 2020, 20:53

@McMocarz: dużo, a każda zajebista

Avatar Oliwier256

26 września 2020, 21:00

@napletnik: ja najbardziej lubiłem te intro z turnieju żywiołów. Miało przekozacką muzykę

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar napletnik
Dodane przez: napletnik

Chciał tylko pomóc

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Rel

Fergus

Totalnie

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka