Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Dio__

30 września 2020, 14:53

Najlepiej jest być agnistykiem i mieć w to wszystko wyje**ne

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (24)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (24)
Avatar darcus

1 października 2020, 12:08

@Lekki69: Tak, to jest wyjebongo. A te strony które widzisz albo kalkują tę samą definicję, albo to sjp.pl xd

Avatar darcus

1 października 2020, 12:15

@Lekki69: A tutaj dowód:

Avatar kasiakiku

30 września 2020, 22:20

Ja i moja rodzina która ledwo wiąże koniec z końcem:
I am a joke to you?

Avatar
Konto usunięte

29 września 2020, 12:26

Szczere to nic złego w byciu ateistą czy wierzącym dopóki nie wciska się swoich przekonań innym

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 30 września 2020, 14:41

No znalazło by sie kilku na jeja wciskających, po jednej i po drugiej stronie

Avatar
Konto usunięte

30 września 2020, 15:05

Wszędzie takich znajdziesz, nie tylko na Jeja

Avatar Figarus

Edytowano - 30 września 2020, 14:57

K***a... Ludzie, przestańcie sobie szukać wrogów na siłę i tworzyć demonizujące ich, bezpodstawne historie.

Avatar
Konto usunięte

29 września 2020, 14:16

Bardziej mnie zastanawia, kto i co miałby zyskać na opłacaniu ateistów

Avatar
GABIusz03

29 września 2020, 14:36

sAm SzaTAn

Avatar tomzizek2

30 września 2020, 14:57

To samo co koleś opłacający wojskowych na krańcu Ziemi.

Avatar lordbaysel

29 września 2020, 12:52

E tam kiepski biznes, globoziemcy dostają więcej, nawet nie mówiąc o proszczepionkwcach.

Avatar jestem_Ziemianinem

29 września 2020, 18:52

@lordbaysel: oraz o "australijczykach"

Avatar MatkaBoskaSowiecka

29 września 2020, 17:29

Nie wiedziałam, że moja rodzina dostaje jakiś lewy hajs :0

Avatar Damond

29 września 2020, 13:47

Ku*wy je**ne na hajs mnie r*chają i mi nie płacą

Avatar
GABIusz03

29 września 2020, 12:53

A co ze mną agnostykiem?

Avatar
Konto usunięte

29 września 2020, 13:12

Musisz dopłacić do NWO

Avatar P4pryk

29 września 2020, 12:40

Gdzie moje pieniądze?

Avatar rozwalgo

29 września 2020, 12:37

Je**ć pracę w takim razie

Avatar Xelven

29 września 2020, 12:19

ok, to tylko podpisuję i hajsy leco?

Avatar
Konto usunięte

29 września 2020, 12:17

Nowy poziom szurstwa

Avatar
Konto usunięte

29 września 2020, 12:12

Bycie Ateistą receptą na sukces I guess

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Powodzenia

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Nie idź!

Frustrujące

Fergus

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka