Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar morsownikDD

21 stycznia 2021, 15:23

i to jeszcze Seba musiał być :}

Avatar Szykon

5 października 2020, 08:16

Avatar JustinekFilmsYT

4 października 2020, 10:54

Super sposób na zbieranie deszczówki

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 4 października 2020, 09:37

Jak założy kaptur, to ma dach jak na Narodowym

Avatar foxkitty

4 października 2020, 09:22

Wyobraźcie sobie, że zaczyna padać

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 4 października 2020, 09:04

Aż chciało by się ściąć

Avatar weciaq

3 października 2020, 23:54

Niezły palnik

Avatar Bobiepl

3 października 2020, 23:45

Tak drogo?

Avatar Bendy_Pl

3 października 2020, 22:41

Jak to mawia mój dziadek "są ludzie i taborety"

Avatar Aramil1993

3 października 2020, 20:41

Bardziej przypomina końcówkę od odkurzacza.

Avatar Lordewok

30 września 2020, 21:56

Kibicuję Górnik Zabrze

Avatar
Konto usunięte

3 października 2020, 19:21

@Lordewok: ej to Ty jesteś ten mój kuzyn Adrian?

Avatar Sniegstopnialy6

3 października 2020, 19:46

@Lordewok: jestem kibicem mc-quina i mnie tu nie wk***iaj

Avatar Uzytkownik_Telefonu

1 października 2020, 12:53

Avatar ZSRRBall

30 września 2020, 21:13

Boze to ja to bym chyba sie zabil gdyby jakis fryzjer mi takie cos zrobil

Avatar
Konto usunięte

30 września 2020, 21:48

@ZSRRBall: szczerze to z twarzy (patrząc na czoło i włosy) wygląda podobnie jak ty (raz pokazywałeś jak se powiekę zaciąłeś czy coś)

Więc no tym bardziej możesz sobie wyobrazić siebie w takiej sytuacji

Avatar ZSRRBall

30 września 2020, 22:07



Ja nie mam takich brwi, takiego odcienia skoryno i ogolem pryszczatej twarzy i chyba tez ma troch wyzsze czolo ale w sumie nie wiem bo nie wydaje sie takie wysokie

To raczej nie
poza tym po co ty takie informacje zapamietujesz

Avatar
Konto usunięte

1 października 2020, 06:51

@ZSRRBall: nie zapamiętuje. Tak mi się skojarzyło tylko,co poradzisz. To nie wiem to chyba poprostu wina włosów

Avatar Bodziej

30 września 2020, 22:25

j*bać wisłe

Avatar
Konto usunięte

30 września 2020, 21:16

Ale chyba był zamach bo jest dziura w stadionie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Chciał tylko pomóc

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Powodzenia

Pilne

Północne Węgry

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka