Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
A, okej
Jakby trochę nie fair
Ładne rzeczy
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 grudnia 2013, 16:47
kto to ten paul walker?
Odpisz
2 grudnia 2013, 17:08
@Karso21Respawn: Ten kto grał główną rolę w Szybkich i wściekłych...
A teraz idź trolowac gdzie indziej
Odpisz
2 grudnia 2013, 17:11
@hartus: Wypraszam sobie, nie jestem trollem. Nie oglądałem szybkich i wściekłych. Czy zasłużyłem sobie tym na nieskończone potępienie? Usiądź i się zastanów.
Odpisz
2 grudnia 2013, 17:11
@hartus: Weź nie pie.rdol... Zanim zginął pewnie nie wiedziałeś jak się nazywa. Może nawet wiedziałeś, ale 9/10 co tak płacze w sieci tego nie wiedziała, a z resztą za kilka dni znowu wiedzieć nie będzie...
Odpisz
2 grudnia 2013, 17:13
@Karso21Respawn: Kij, lubię szybkich i wściekłych - widziałęm wszystkie poza 6. Nie wiedziałem jak się nazywa zanim nie umarł, ale mam to serdecznie gdzieś. Co mnie to, jak mi babcia umrze to będę płakał i się smucił, a nie bo aktor...
Odpisz
2 grudnia 2013, 17:17
Dobrze piszesz. Mam w dupie aktora. Był moją rodziną? Nie. Troszczyć się należy o siebie i swoich bliskich a nie o tych, co mają w hcuj kasy i są sławni.
Odpisz
3 grudnia 2013, 14:44
@Karso21Respawn: Wiesz ale cel miał szczytny on jechał na akcje zbierania pieniędzy dla chorych!
Odpisz
3 grudnia 2013, 15:01
@seba200: Gdybym miał kasę i mnóstwo wolnego czasu też bym zbierał kasę dla chorych.
Odpisz
3 grudnia 2013, 16:02
@Karso21Respawn: Niezła seria zielonych strzałek :)
Odpisz
3 grudnia 2013, 16:06
thx ;p 31 to całkiem ładny wynik ;p ale i tak daleko mi do rekordu.
Odpisz
3 grudnia 2013, 16:23
@Karso21Respawn: Jaki rekord?W jednym komentarzu oczywiście :)
Odpisz
3 grudnia 2013, 16:37
chyba 81 i zdobyła go... jamniczka?Nie jestem do końca pewien, ale chyba ona ;)
Odpisz
3 grudnia 2013, 16:49
@Karso21Respawn: To ja tyle minusów nie dostałem i to jeszcze za prośbą.Na profilu możesz zobaczyć,o ile już tego nie zrobiłeś.A pamiętasz chociaż treść.?Długa czy długa,bo tutaj raczej jest podział na małe przebłyski i długie wypowiedzi.
Odpisz
3 grudnia 2013, 19:13
Krótka ;p
Odpisz
3 grudnia 2013, 19:32
@Karso21Respawn: No to nieźle.A znasz jakiś lepszy,a raczej "gorszy" rekord minusów w jednym komencie?Ja mam podajże 52
Odpisz
3 grudnia 2013, 22:30
Wybierz się na profil użytkowniczki Siedze ;)
Odpisz
5 grudnia 2013, 22:37
Po 1 oglądałem wszystkie części i jednak będzie mi brakować tego że może nawet nie powstać 7 część na którą czekałem!
Mam całą serię na DVD i oglądam co jakiś czas! więc przykro mi ale w moim przypadku ja nie ***ę!
Odpisz
6 grudnia 2013, 16:11
@hartus: A umiesz czytać? Napisałem ''może nawet wiedziałeś jak się nazywał'' no i może jesteś jego wiernym fanem, ale ja mówię hipotetycznie, że większość tak ''zasmuconych'' jego odejściem nie widziała niczego innego niż Szybcy i Wściekli z nim i to pewnie nawet nie wszystkie części. Rozumiem, szacunek dla gościa, bo był na prawdę dobry w tym co robił, ale po co robić taki fejm z jego śmierci? Mi się wydaje, że jak umrze ktoś to powinno się o nim pamiętać i tyle, a na FB pseudofani zakładają fanpejdże ''R.I.P Paul Walker''... Po co to komu? Umarł - pamięć - niech spoczywa w spokoju...
Odpisz
21 października 2020, 23:20
@Karso21Respawn: ty k***a śmieciu....
Odpisz
4 grudnia 2013, 14:29
Tam jest napisane "Ku pamięci Paual Walker'a" xD
Odpisz
4 grudnia 2013, 00:14
Paul woker jest gupi najfajniejszy jest chuk noris
Odpisz
3 grudnia 2013, 20:00
ale to jest kurde ironia. grał w filmach o wyścigach to zginął w wypadku. życie zaskakuje wciąż i wciąż.
Odpisz
3 grudnia 2013, 19:41
Omg. ile łapek w dół i w góre :D
Odpisz
Edytowano - 3 grudnia 2013, 16:03
Ludzie mnie denerwują. Wszyscy tak ubolewają nad jego śmiercią, a większa połowa nawet nie wiem kim on był! Ostatnio przeglądałam besty i widziałam masę obrazków typu "Jeśli ty również za nim tęsknisz daj lajka" -,- Mam ochotę każdemu z takich ludzi dać w pysk! Tak jak napisał Matuus, za kilka dni znów nie będą wiedzieć kim był.
Nawet jeśli się przyjrzycie zobaczycie, że komentarz pod tym zaznaczonym brzmi "lajk = [*]"
Zaznaczam jednakowoż, że ja jakiegoś większego zainteresowania tym człowiekiem nie okazywałam, jedynie lubię "Szybkich i wściekłych". Mimo to szkoda, bo bez niego to nie będzie to samo : /
Odpisz
3 grudnia 2013, 18:50
Ja nie wiedziałam że ktoś taki istniał :p Nie oglądałam też szybkich i wściekłych...
Odpisz
3 grudnia 2013, 17:51
Nie zgodzę się z tym, że nikt nie tęskniłby za Bieberem. Jego fanki (ahh) zabijałyby się ze smutku. Naprawdę. Nie jestem Belieber, ale chodzi mi o to, że niemała część społeczeństwa źle by to znosiła...
Odpisz
Edytowano - 3 grudnia 2013, 15:12
NNNNNNNNNNNNNIIIIIIIIIIIIIIIIIIEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(moja reakcja kiedy dowiedziałem się o jego śmierci)
Odpisz
3 grudnia 2013, 16:07
a kogo to interesuje ?
Odpisz
3 grudnia 2013, 14:19
ciekawi mnie jaki aktor zagra za niego główną rolę teraz w 7 części jak i pewnie kolejnych ;)
Odpisz
3 grudnia 2013, 14:39
@Nextt: Podobno mają nawet dużo materiału 7 cz., a może nawet wszystko z nim, a po za tym jest jeszcze Diesel.
Odpisz