Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To spotyka zadziwiająco wielu ludzi, którzy nie są stamtąd
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Jakby trochę nie fair
Nigdy na to nie wpadną
Równi i równiejsi
I po kłopocie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 stycznia 2022, 00:34
I co teraz powiedzą wegetarianie? No co?
Odpisz
9 października 2020, 16:47
Odpisz
4 października 2020, 21:35
Kanbibale:
Odpisz
4 października 2020, 23:12
@jakisdziad: nie słyszałem jeszcze o chrupiącym modzie
Odpisz
5 października 2020, 20:02
@Liski_sa_super: u mnie w szafce się całkowicie skrystalizował i ma konsystencję jak chrupiące kryształkowe złoto białe masło orzechowe.
Odpisz
5 października 2020, 11:10
Odpisz
5 października 2020, 07:21
Odpisz
3 października 2020, 22:24
Teraz mnie ciekawi jak smakuje
Odpisz
3 października 2020, 22:28
@Boberek00: Powyżej 70% składu tego miodu to cukier, więc jest słodki.
Odpisz
3 października 2020, 22:29
@jacek1s: Mistrzu, oto jestem
Odpisz
3 października 2020, 22:31
@Witciu: Annuntio vobis gaudium magnum.
Odpisz
4 października 2020, 20:42
@jacek1s: Habemus papam i morele baks
Odpisz
4 października 2020, 20:39
Chcę spróbować. JUŻ
Odpisz
4 października 2020, 19:13
Ten mem jest zabrany z redita
Odpisz
Edytowano - 4 października 2020, 19:20
@darkness7473827373: twoje profilowe jest zabrane z internetu
Odpisz
4 października 2020, 19:20
@TellingKolega: tak
Odpisz
4 października 2020, 20:10
@darkness7473827373: większość jest zabrane z reddita
Odpisz
4 października 2020, 20:27
@Rollecoster0: wiem
Odpisz
4 października 2020, 19:52
Odpisz
4 października 2020, 19:32
mięsny miód, mięsny miód
ty go zjesz, ty go zjesz
Odpisz
4 października 2020, 19:41
@Mafelusz: mięsny miód, mięsny miod
Ty byś go zjodł, ty byś go zjodł
Odpisz
4 października 2020, 18:42
nawet wygląda na złą. Pytanie tylko czy ten miodek jest dobry ?
Odpisz
4 października 2020, 18:31
I tak moje drogie dzieci powstaje smalec
Odpisz
4 października 2020, 18:24
ej burwa ale jeżeli ten miut jest bez kości to biere cały słoik
Odpisz
4 października 2020, 18:20
Mam nadzieję, że tego nie ma w Polsce.
Odpisz
Edytowano - 4 października 2020, 18:15
Ok już wiem że ma 70% cukry można to gdzieś kupić bo brzmi ciekawie
Odpisz