Zawsze miałem łeb do interesów
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Phi!
Nigdy na to nie wpadną
Nieuczciwa ocena
Można, tylko trzeba wstawać rano
Północne Węgry
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 października 2020, 13:17
Ja w wieku 13 lat kupiłem e peta za 100 złotych,po tygodniu złapała mnie nauczycielka. Byłem wtedy mocno ułomny...
Odpisz
4 października 2020, 13:19
kazdy kto kupuje epety jest mocno ulomny
Odpisz
5 października 2020, 21:17
Czy uważasz też że każdy go pije alkohol jest ułomny? Jakby X'D wszystko jest dla ludzi trzeba jedynie znać umiar i wiedzieć co w jakim wieku wypada a co nie.
Odpisz
5 października 2020, 21:17
znaczy jak obracasz się w środowisku patsów to nawet 3koła miesięcznie wyje*iesz na handlu e-fajkami robiłem to nie polecam 2rygodnie temu skrócili mnie i dostałem wpie**ol ale łącznie zarobiłem 2k w 1rok działalności tak mało bo ja dosyć młody i nowy jestem
Odpisz
6 października 2020, 10:17
Aż się zalogowałam aby dać ci strzałke w górę
Odpisz
6 października 2020, 20:36
och dziękuję ◡ ω ◡
Odpisz
Edytowano - 5 października 2020, 22:17
U mnie w szkole mnóstwo ludzi to pali, nawet jeden taki handluje tym i zastanawiam się czy jak tego nie przyniesie to do szkoły to czy go nie podje**ć, bo go nienawidzę
Odpisz
5 października 2020, 22:20
@szyper2006: podjeb
Odpisz
5 października 2020, 22:22
@jejaplxiaomi: ok, tylko zrobię to anonimowo bo nie chcę mieć problemów z resztą klasy, i nie mam ochoty się z tym patusem bić, nie dlatego że się go boję, tylko dlatego że pewnie sam by mnie potem podpie**olił że go rzekomo pobiłem
Odpisz
5 października 2020, 22:25
@szyper2006: no wow że anonimowo gościu pobili by cię całą klasą
Odpisz
5 października 2020, 22:32
@szyper2006: zrób zasadzkę, albo najeb mu "nie brudząc sobie rąk"
Odpisz
5 października 2020, 22:36
@jejaplxiaomi: w sumie masz rację, ale nie boje się pobicia, bo fizycznie jest to taka sierota że ja pie**ole, a z klasą się dobrze dogaduje. Nie chce mi się po prostu z nauczycielami gadać o tym skąd wiedziałem, nie chcę żeby pytali kto jeszcze to ma bo nikogo innego nie chcę wydać, mam naprawdę zje**nych nauczycieli którzy jak zaczną w czymś grzebać to łatwo nie odpuszczą
Odpisz
5 października 2020, 22:40
@szyper2006: to zniszcz najpierw to co daje mu ochronę, czyli dobre kontakty. Podszyj się pod niego na mediach społecznościowych psując jego status a na końcu dojeb w eterze, choćby poprzez nielegalne sprzedawanie e fajków czy coś, ale to się da tak zrobić, że nie będziesz musiał ruszać się z domu
Odpisz
5 października 2020, 22:56
@Maly_modelarz15: dobry plan, ale w sumie to dowiem się kto jeszcze go nie znosi prócz tych 5 osób które razem ze mną mu utrudniają życie po cichu w każdy możliwy sposób. Jak go podje*ie tak żeby wiedział że to ja, to sam przyjdzie i mi spróbuję wpie**olić, jednak raczej mu to nie wyjdzie. Nie zamierzam się męczyć z upie**oleniem go tak bardzo, wystarczy mi że będzie miał czały czas pod górkę, a i tak prawie każdy go nienawidzi.
Odpisz
Edytowano - 5 października 2020, 22:57
@szyper2006: a, i wyżej chodziło mi że ja się dobrze dogaduje, nie on, on jest turbo zje**ny. Źle zdanie ułożyłem
Odpisz
5 października 2020, 22:58
@szyper2006: jestem ciekaw efektu końcowego
Odpisz
5 października 2020, 22:59
@Maly_modelarz15: postaram się jakiś plan jak najszybciej zorganizować, jest w sumie sporo osób którym zaszedł za skórę.
Odpisz
6 października 2020, 00:48
@szyper2006: czasami cienka linia dzieli bohatera od kapusia...
Odpisz
6 października 2020, 01:03
@Dzielny_Pixiarz: a jeszcze cieńsza dzieli kapusia od bohatera
Odpisz
6 października 2020, 01:05
ja nie ogarniam tego co jest złego w donoszeniu. Ja rozumiem jak się donosi w sprawach gówno wartych czy coś, ale jak ktoś np. jest świadkiem kradzieży, i nie doniesie bo "DoBRe zIOMki nIE KOnfidENCĄ", no to chłop też się dopuszcza przestępstwa. Nieraz takie "konfidencenie" jest dobre, a szukanie pomocy wcale nie oznacza słabości
Odpisz
6 października 2020, 01:26
to wszystko zależy... Kiedyś z pewnością zobaczysz różnicę.
Odpisz
6 października 2020, 07:33
@szyper2006: Panowie... Zabrzmieliście tak jakbyście rozpracowywali jakiś kartel narkotykowy. Powodzenia!
Odpisz
6 października 2020, 09:52
@marianx12: hahahahah dobrzy są
Odpisz
6 października 2020, 13:39
to jest prawda, ale dla grupek liczą się pojedyńcze odstępujące reguły jak niekonfidencenie, ale już wolę nakonfidencić kradzież czy coś niż bawić się w ich zasrane gierki
Odpisz
6 października 2020, 13:43
@Maly_modelarz15: jeśli w ten sposób komuś pomagasz to robisz dobry uczynek. Ale są tacy co kablują dla własnych korzyści. Czasami specjalnie udają kumpli, żeby potem wkopać.
Odpisz
6 października 2020, 14:49
@Dzielny_Pixiarz: joo będe rabusiom pomagał przy zwinięciu loota ale dobry uczynek popełniłem xD
zło = zgłaszasz, proste bez uwzględnienia czyiś krzywych norm i wartości
Odpisz
6 października 2020, 15:10
@Maly_modelarz15: niby masz rację, ale świat nie jest czarno-biały. W życiu na pewno trafisz na sytuacje gdzie *dobro≠prawo*, a na zło będzie społeczne przyzwolenie. Niestety...
Odpisz
6 października 2020, 16:11
@Dzielny_Pixiarz: nie uważam wszystkiego co obejmuje obecne prawo za prawidłowe, ale rzeczy które jednoznacznie są złe powinny być konfrontowane. Ogólnie problemem jest to, że pojęcie dobro i zło jest takie względne
Odpisz
6 października 2020, 16:12
@Maly_modelarz15: +1, ja mam nieraz dosyć dziwne poglądy w kwestii sprawiedliwości (np. uważam że dobry powód może usprawiedliwić zły czyn)
Odpisz
6 października 2020, 16:18
czyli jak zadźgasz somsiada i powiesz w sądzie że uważałeś go za potencjalnego włamywacza to sąd powie: understandable, have a nice day?
Odpisz
6 października 2020, 16:20
@Maly_modelarz15: nie. Powiedziałem że to musi być DOBRY powód, czyli jeśli osoba poszkodowana sobie zasłużyła i kara jest adekwatna do czynu
Odpisz
6 października 2020, 16:28
obcinanie jąder osobom wykorzystującym seksualnie osoby nieletnie? Adekwatne i sprawiedliwe, ale i tak by cię za to zamknęli.
Odpisz
6 października 2020, 16:30
@Dzielny_Pixiarz: tak, to jest przykład. I wiem, że by mnie za to zamknęli, dlatego niestety muszę się dostosować do obecnej sytuacji prawnej
Odpisz
6 października 2020, 17:17
tak ale tutaj pojawia się znowu problem co znaczy "adekwatne" i całe względy prawa
Odpisz
6 października 2020, 17:26
@Maly_modelarz15: prawda. Dlatego określiłem moje postrzeganie sprawiedliwości jako bardzo subiektywne i raczej nie wprowadzam tego poglądu w życie kiedy przychodzi mi oceniać czyjąś winę obiektywnie
Odpisz
4 października 2020, 13:21
Mój znajomy se kiedyś kupił ale ktoś to zobaczył i miał potem problemy w szkole
Odpisz
5 października 2020, 22:33
@Gateusz: a my mieliśmy patologicznego ruska atencjusza co stary pijany do starej go wywalił, ale ten mu zdąrzył zaje**ć jego 50ciowatową efajkę chwaląc się tym na insta, a jak jego stara pod łóżkiem to znalazła to wyje**ła go z domu na zbity pysk
Odpisz
6 października 2020, 01:07
@Maly_modelarz15: u nas kiedyś (8 klasa) idiotki se wstawiały na Insta i Snapa zdjęcia jak palą w najlepsze a potem się dziwiły że ktoś podje**ł
Odpisz
6 października 2020, 16:12
i gdzie tu rodzice...
Odpisz
6 października 2020, 11:52
Ogółem to nie zamierzam palić czego innego niż wiedźmy, ale jak ktoś przejdzie z epetem to w sumie ładnie pachnie często.
Odpisz
6 października 2020, 06:08
Nie no, to ja fakt kupiłem e-peta, ale po ukończeniu 18 lat i w celu zaprzestania palenia tradycyjnych, a rzucić całkiem nie potrafię
Odpisz
6 października 2020, 06:25
@DJ_Linux: Kwestia siły woli.
Odpisz
6 października 2020, 08:41
@Ameron: no ja mam ją za słabą, mimo iż wiem czym grozi palenie, dlatego wolę redukować ryzyko szkód
Odpisz
4 października 2020, 13:20
E-pety są słabe a ludzie którzy palą zerówki to lamusy
Odpisz
5 października 2020, 21:43
@Oloest4: Prawdziwe koksy kupują normalne pety, a potem umierają na raka płuc w wieku 45 lat jak szefowie
Odpisz
Edytowano - 5 października 2020, 21:52
@Oloest4: Normalne też są słabe. Prawdziwe koksy nie palą w ogóle
Odpisz
5 października 2020, 23:07
@rumcajschr: Na coś trzeba umrzeć
Odpisz
5 października 2020, 23:29
@siudrak: llmasz jeszcze masę chorób w tym depresję
Odpisz
6 października 2020, 07:45
@siudrak: "To się k***a powieś jak tak bardzo chcesz zdechnąć"
Odpisz
6 października 2020, 08:00
@Oloest4: je**ć vapy
Odpisz
6 października 2020, 08:28
tak...mmm
Odpisz
6 października 2020, 08:00
Vapy to gówno
Odpisz
5 października 2020, 22:07
Osobiście pluje na epy i zwykłe fajki, bo mi sam zapach tego gówna uaktywnia migrenę. Dzięki, ale jak masz palić to trzymaj się odemnie z dala
Odpisz
6 października 2020, 01:09
mnie nie wk***ia samo ich istnienie (bo e-pety pewnie dobrze smakują, ale nie chcę popadać w nałóg), a ludzie którzy je palą (no co tu dużo mówić, dresy, każdy ich nienawidzi)
Odpisz
4 października 2020, 13:16
Ale jak to
Ale jak to pała z zachowania za palenie e-papierosa?
Odpisz