Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
JejakZeWsi2

4 października 2020, 13:17

Ja w wieku 13 lat kupiłem e peta za 100 złotych,po tygodniu złapała mnie nauczycielka. Byłem wtedy mocno ułomny...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
Konto usunięte

6 października 2020, 10:17

Aż się zalogowałam aby dać ci strzałke w górę

Avatar
Bbrozyna

6 października 2020, 20:36

och dziękuję ◡ ω ◡

Avatar szyper2006

Edytowano - 5 października 2020, 22:17

U mnie w szkole mnóstwo ludzi to pali, nawet jeden taki handluje tym i zastanawiam się czy jak tego nie przyniesie to do szkoły to czy go nie podje**ć, bo go nienawidzę

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (26)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (26)
Avatar Maly_modelarz15

6 października 2020, 17:17

tak ale tutaj pojawia się znowu problem co znaczy "adekwatne" i całe względy prawa

Avatar
Konto usunięte

6 października 2020, 17:26

@Maly_modelarz15: prawda. Dlatego określiłem moje postrzeganie sprawiedliwości jako bardzo subiektywne i raczej nie wprowadzam tego poglądu w życie kiedy przychodzi mi oceniać czyjąś winę obiektywnie

Avatar Gateusz

4 października 2020, 13:21

Mój znajomy se kiedyś kupił ale ktoś to zobaczył i miał potem problemy w szkole

Avatar Maly_modelarz15

5 października 2020, 22:33

@Gateusz: a my mieliśmy patologicznego ruska atencjusza co stary pijany do starej go wywalił, ale ten mu zdąrzył zaje**ć jego 50ciowatową efajkę chwaląc się tym na insta, a jak jego stara pod łóżkiem to znalazła to wyje**ła go z domu na zbity pysk

Avatar
Konto usunięte

6 października 2020, 01:07

@Maly_modelarz15: u nas kiedyś (8 klasa) idiotki se wstawiały na Insta i Snapa zdjęcia jak palą w najlepsze a potem się dziwiły że ktoś podje**ł

Avatar Maly_modelarz15

6 października 2020, 16:12

i gdzie tu rodzice...

Avatar Przemek572

6 października 2020, 11:52

Ogółem to nie zamierzam palić czego innego niż wiedźmy, ale jak ktoś przejdzie z epetem to w sumie ładnie pachnie często.

Avatar DJ_Linux

6 października 2020, 06:08

Nie no, to ja fakt kupiłem e-peta, ale po ukończeniu 18 lat i w celu zaprzestania palenia tradycyjnych, a rzucić całkiem nie potrafię

Avatar Ameron

6 października 2020, 06:25

@DJ_Linux: Kwestia siły woli.

Avatar DJ_Linux

6 października 2020, 08:41

@Ameron: no ja mam ją za słabą, mimo iż wiem czym grozi palenie, dlatego wolę redukować ryzyko szkód

Avatar Oloest4

4 października 2020, 13:20

E-pety są słabe a ludzie którzy palą zerówki to lamusy

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar
Konto usunięte

6 października 2020, 08:00

@Oloest4: je**ć vapy

Avatar Oloest4

6 października 2020, 08:28

tak...mmm

Avatar
Konto usunięte

6 października 2020, 08:00

Vapy to gówno

Avatar
LaShids

5 października 2020, 22:07

Osobiście pluje na epy i zwykłe fajki, bo mi sam zapach tego gówna uaktywnia migrenę. Dzięki, ale jak masz palić to trzymaj się odemnie z dala

Avatar
Konto usunięte

6 października 2020, 01:09

mnie nie wk***ia samo ich istnienie (bo e-pety pewnie dobrze smakują, ale nie chcę popadać w nałóg), a ludzie którzy je palą (no co tu dużo mówić, dresy, każdy ich nienawidzi)

Avatar
Bbrozyna

4 października 2020, 13:16

Ale jak to
Ale jak to pała z zachowania za palenie e-papierosa?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Zaufaj mi, nie znam się na tym

Phi!

Nigdy na to nie wpadną

Nieuczciwa ocena

Można, tylko trzeba wstawać rano

Północne Węgry

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka