Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Niegrzeczny Oskarek
Najbardziej realistyczny spośród modów
Nie są aż takie pyszne
Trzeba brać osobną torbę
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 października 2020, 18:03
To chyba była wojna taka jakby ustawiana gdybym mógł powiedzieć ponoć dochodziło przez oficerów do ustalania czasu ostrzałów.
Odpisz
25 stycznia 2021, 13:07
tu głównie chodziło o morale żołnierzy
Odpisz
25 stycznia 2021, 13:21
@tenhistoryk: Data...
Odpisz
7 października 2020, 12:13
No i na co komu była ta wojna?
Odpisz
11 października 2020, 10:08
@patryko1234: Wielu historyków, żołnierzy i oficerów nazwało ją "Niepotrzebną rzezią milionów ludzi".
Odpisz
8 października 2020, 17:11
k***a to musiały być zajebiste czasy
Odpisz
7 października 2020, 10:12
Szkoda ze mimo tej atmosfery która zaistniała, dalej musieli ze sobą walczyć :(
Odpisz
Edytowano - 7 października 2020, 14:59
@siwy3000: sztabie była inna atmosfera niestety
Odpisz
7 października 2020, 14:55
Wtedy to nawet mecz piłki nożnej się odbył między somsiadami i ropuchojadami xd
Odpisz
7 października 2020, 13:36
Tak, ale to było tylko w 1914, przed użyciem gazów bojowych i innych skrajnych rozwiązań.
Polecam obejrzeć:
https://youtu.be/tsCjB__4lYk
Odpisz
5 października 2020, 08:44
Kultura 1000
Odpisz
7 października 2020, 11:25
@Oloest4: Dokładnie. Po pierwszej wojnie już było tylko zezwierzęcenie...
Odpisz
5 października 2020, 09:04
Następnego dnia *odgłosy karabinu szturmowego*
Odpisz
5 października 2020, 12:52
@niszczycielplackow: Tak się składa, że po tych nietypowych świętach, dowódcy zabrali swoje armie i dali nowe, które lubią nawzajem się zabijać.
Odpisz
7 października 2020, 11:14
@niszczycielplackow: pokój trwał do 1 stycznia, ale uznajmy że miałeś ma myśli dzień 31 grudnia
Odpisz
7 października 2020, 11:03
Warto dodać, że w ramach prezentów bożonarodzeniowych wymieniali się papierosami
Odpisz
5 października 2020, 16:57
Czuje się bardzo mądrze, bo już o tym wiedziałem, a wiedzę tą zdobyłem oglądając serial
Odpisz
7 października 2020, 10:44
@HamiltonFan: Doctora Who pewnie
Odpisz
7 października 2020, 10:15
Aż się dziwię, że nie wspomnieli w tym podręczniku, że rozegrano też kilka meczów towarzyskich między Niemcami a Anglikami i Francuzami. Ponoć jeden z takich meczów zakończył się wynikiem 3:2 dla Niemców, gdy piłka się przebiła nabijając na drut kolczasty. Żadne zdjęcie niestety się z tego wydarzenia nie zachowało, ale i tak wrzucam fajne zdjęcie z tego okresu. Jest z Grecji gdzie angielscy żołnierze akurat grali między sobą.
Odpisz
5 października 2020, 09:38
W grze verdun w święta jest nawet taki tryb
Odpisz
5 października 2020, 16:03
@BubbleGum_14: zgadzam sie
Odpisz
5 października 2020, 17:12
@Big_Chungus: I remember
Odpisz
5 października 2020, 17:18
@BubbleGum_14: o co my sie poklocilismy tak wgl
Odpisz
5 października 2020, 17:49
@Big_Chungus: idk sie nie dogadywaliśmy
Odpisz
5 października 2020, 17:52
@BubbleGum_14: a ok
Odpisz
5 października 2020, 18:15
@Big_Chungus: zobacz sb zresztą na messie
Odpisz
5 października 2020, 18:18
@BubbleGum_14: mielony
Odpisz
5 października 2020, 18:20
@Big_Chungus: ty w szklance
Odpisz
5 października 2020, 18:20
@BubbleGum_14: juz od dawna nie
Odpisz
5 października 2020, 18:21
@Big_Chungus: biblethump
Odpisz
5 października 2020, 18:23
@Big_Chungus: masz ten nowy pc? Lub konsole?
Odpisz
5 października 2020, 18:24
@BubbleGum_14: jeszcze nie
Odpisz
5 października 2020, 18:24
@Big_Chungus: jaki kupujesz lub z czego składasz
Odpisz
5 października 2020, 18:25
@BubbleGum_14: uh sooo najpierw zbieram hajs, mam go troszke ale nie wiem czy cos sie da zlozyc z tego
Nawet nie wiem konkretnie ile bo mama pozyczyla i powiedziala ze niedlugo mi ogarnie zwrot
Nie wiem ile potrzeba hajsiku zeby zlozyc w miare dobrego kompa
Odpisz
5 października 2020, 18:26
@Big_Chungus: za 3 będzie git szczególnie do esportowek
Odpisz
5 października 2020, 18:27
@BubbleGum_14: uh oh, no to jeszcze troche poczekamy
Nie wiem jak dlugo ale jeszcze troche trzeba bo mam jakos okolo 1300 xDD
Odpisz
5 października 2020, 18:28
@Big_Chungus: gtx 1650 intel jakiś lub amd bo tańsze i lepsze ostatnio 8 lub 12 ramu jakies ssd i es?
Odpisz
5 października 2020, 18:28
@Big_Chungus: ojoj to malusio
Odpisz
5 października 2020, 18:32
@Big_Chungus: jak masz na steamie
Odpisz
5 października 2020, 15:47
Żołnierze angielscy i niemieccy (a także francuscy i niemieccy)
Odpisz
5 października 2020, 15:22
Ta ciekawostka jest z tych samych ćwiczeń do historii co mój ostatni mem
https://memy.jeja.pl/680814,mlody-nie-poprawiaj-mnie.html
Odpisz
5 października 2020, 11:02
ZDROWIA, SZCZĘŚCIA I.... a i sory Mati za tego twojego kupla którego wczoraj rozerwał granat...
Odpisz