Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Phi!
Powodzenia
Trzeba brać osobną torbę
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 października 2020, 20:00
Odpisz
9 października 2020, 01:15
@Pisiont_Groszy: typowa julka z twittera
Odpisz
9 października 2020, 07:06
@Pisiont_Groszy: Co to m-word?
Odpisz
9 października 2020, 08:22
@Mimikkyu: +1
Odpisz
2 listopada 2020, 09:41
@Kebasa_z_mema: m*rzyn
Odpisz
9 października 2020, 08:24
Zawsze Lubiłam Tą Książkę ale To że Staś Potem wyszedł za Mel Było Dla mnie poje**ne.
Odpisz
9 października 2020, 19:02
@Lesza: że co? To było w książce?
Odpisz
10 października 2020, 18:52
@Liski_sa_super: Tak, pod koniec.
Odpisz
10 października 2020, 19:12
@Lubie_zyrafy: dawno to czytałem więc musiałem zapomnieć
Odpisz
9 października 2020, 13:44
W k***e nie lubiłem tej książki
Odpisz
9 października 2020, 07:37
Mem zrozumiały dla wszystkich.
To nie on.
Odpisz
9 października 2020, 08:28
@PieselWojownik: Bardziej zrozumiałe niż memy z TF2
To jest lektura w
Pie**olonej
Czwartej
Klasie
Odpisz
8 października 2020, 20:03
Huraaa! Kolejny remake w którym rolę głównego bohatera odgrywa osoba afroamerykańska
Odpisz
5 października 2020, 18:27
STES
Odpisz
5 października 2020, 18:28
@jejaplxiaomi: S
Odpisz
5 października 2020, 18:29
@jejaplxiaomi: T
Odpisz
5 października 2020, 18:29
@Spider007: E
Odpisz
5 października 2020, 18:29
@jejaplxiaomi: S
Odpisz
5 października 2020, 18:30
@Dawidosalpinos: ah tak, współpraca
Odpisz
5 października 2020, 18:31
@jejaplxiaomi: Shh! Nigdy mnie tu nie było... Nie widziałeś mnie tu!
Odpisz
Edytowano - 5 października 2020, 18:39
@Dawidosalpinos: a ty to kto
Co, a nie sorry gadam sam do siebie
Odpisz
5 października 2020, 19:50
@jejaplxiaomi: Dokładnie... Mnie już tu nie ma i nie było...
Odpisz
7 października 2020, 17:55
@jejaplxiaomi: tylko problem jest taki, że Nel miała problem z wypowiedzeniem imienia Stasia
Odpisz
5 października 2020, 22:36
Smuteczek
Odpisz
Edytowano - 5 października 2020, 18:14
Od tego pobytu w Afryce pociemniała mu skóra
Odpisz
5 października 2020, 18:15
to tłumaczy czemu nie jadł. To taka tradycja
Odpisz
5 października 2020, 18:14
Staś to simp
Odpisz
5 października 2020, 18:24
oj nie nie byczq on dbal o swoja siostre ktora kochal wiec oficjalnie to jest chad
Odpisz
5 października 2020, 18:28
@Uzytkownik_Telefonu: Staś to chad* Kot przebiegł mi po klawiaturze i to dlatego (pomijając, że potem poślubił swoją siostrę)
Odpisz
5 października 2020, 18:28
XDDDD on o niej seksualnie nie myślał w ogóle
Odpisz
5 października 2020, 18:28
Nie śmiej się ze mnie bo kto kogo przezywa ten się sam tak nazywa
Odpisz
5 października 2020, 18:37
*sweet home alabama intro*
Odpisz
5 października 2020, 18:46
@Uzytkownik_Telefonu: ale nel to nie jest jego siostra
Odpisz
5 października 2020, 18:56
@Kapichu: traktował ją jak siostrę ale oni pochodzili z całkiem innych krajów
Odpisz
5 października 2020, 18:57
@Kapichu: dobra sluchaj nie czytalem calosci nie pamietam
Odpisz
5 października 2020, 19:06
@Dark43Hunter: Jak niby zbinnych krajóe, poje**ło ci się
Odpisz
5 października 2020, 19:07
Nel była Brytyjką
Odpisz
5 października 2020, 19:08
Gdzie cie przezwałem?
Odpisz
5 października 2020, 19:11
napisałeś "XDDDD" i mi przykro przez Ciebie
Odpisz
5 października 2020, 19:20
przecież oni się pobrali xd
Odpisz
5 października 2020, 19:21
@Filip8975: Zaczął o niej seksualnie myśleć jak k***a 16 lat skończyła, a jak byli porwani miała z 10
Odpisz
Edytowano - 5 października 2020, 19:22
no chyba że na pustyni to tak. A poza tym to miała 8
Odpisz
5 października 2020, 19:23
a poza tym masz dowody że była prostytutką? Skoro ją k***ą nazywasz
Odpisz
5 października 2020, 20:26
Z tym że w tych czasach to było normalne
Odpisz
8 października 2020, 21:54
@Dark43Hunter: co tu się odwaliło
Odpisz
30 lipca 2022, 13:48
@Uzytkownik_Telefonu: sory że odkop ale to była jego siostra? On pod koniec książki się z nią ożenił
Uh
Odpisz
30 lipca 2022, 13:50
@SansGranie69: Nie, po prostu ich ojcowie pracowali razem przy budowie Kanału Sueskiego
Odpisz
30 lipca 2022, 13:51
@Dark43Hunter: dzięki za odpowiedź
Odpisz