Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Traktor_is_back

23 września 2025, 21:57

Czemu tego nie zrobili?

Avatar oleczeq_064

10 października 2020, 07:42

Ten jeden najlepszy europejczyk w candy crush który gra na facebooku

Avatar Wojtaseq63

9 października 2020, 13:56

Nie będzie facebooka to też instagrama i messengera

Avatar DanateDMC

9 października 2020, 14:17

Avatar Maly_modelarz15

9 października 2020, 13:46

*ściąganie telegrama intensifies*

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 9 października 2020, 08:00

Oby.
Parę dni temu założyłem tam konto i już mam dość. Jest tyle lepszych sposobów komunikacji, czemu ludzie w 2020 jeszcze tego używają?

Avatar Maly_modelarz15

9 października 2020, 13:45

bo to ustrojstwo jest tak zrobione, by uzależnić użytkownika. Ja mam tam acc tylko i wyłącznie ze względu na jedyny sposób kontaktu z rodziną i starymi znajomymi

Avatar Czad99

8 października 2020, 22:14

Boże gdyby faktycznie do tego doszło, to u wielu z tych nastolatek zdiagnozowanoby depresję i stany lękowe. Tak ten Facebook zaszkodził, że ludzie w mojej klasie zamiast gadać między sobą na przerwach, to siedzą cicho i wolą później ze sobą pisać na messengerze. Co się stało z ludźmi?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Czad99

9 października 2020, 00:13

@Wilczyca7: No i dlatego gadam ze swoimi kolegami i koleżankami z poprzedniej klasy. Chociaż moja dusza dąży do poznawania nowych osób i nie mogę zrozumieć dlaczego ktoś może się zachowywać tak jak ci nowi. W tym liceum mam przynajmniej kilka znajomych z równoległych klas, a w swojej obecnej klasie biol-chem nie znam nikogo, bo nawet nie dadzą siebie poznać. Co za dziwactwo.

Avatar
Mr_UnknownNickname

9 października 2020, 07:53

Avatar
Dio__

9 października 2020, 07:25

Je**ć fejsa, przereklamowany szajs. Jedyne do czego się nadaje to fanpejdże

Avatar Lewis135

9 października 2020, 01:46

To kiedy blokują?

Avatar Xelven

6 października 2020, 14:22

To jest zbyt piękne by było prawdziwe

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Xelven

8 października 2020, 21:37

@aibox666: OMFG NIE WIEM CZEMU ALE MÓJ MÓZG (Albo tajemnicze moce nie z tego świata)
KAZAŁY NAPISAĆ ZAMIAST DISCORD MESSENGER

Avatar StarWarsOfficial

8 października 2020, 23:18

@Xelven: Oj tak, discord jest 100 razy lepszy od meska, ale niestety nikt nie chce go używać

Avatar maslo123_5

8 października 2020, 22:30

Cukierberg pakuj walizy

Avatar Piket

8 października 2020, 22:24

Miałem kiedyś Facebooka bo znajomi mnie namawiali abym go założył ale Szczerze? To od samego początku nie chciało mi się siedzieć na tym, choć jestem introwertykiem to wolę rozmawiać z ludźmi normalnie, twarzą w twarz, ewentualnie czasami komuś wysłać sms-a i tyle, teraz zabronić jakiś nastolatce siedzieć na Facebooku, Instagramie czy innym portalu społecznościowym jest dla niej równo warte co odcięcie umierającego od respiratora...

Avatar polski_skoczek

8 października 2020, 22:24

Czemu chcą zbanować apkę do przypominania o urodzinach?

Avatar darcus

8 października 2020, 22:02

>kiedy hejtujesz Facebooka tylko i wyłącznie za ciotki z minionkami, a sam przesiadujesz na JEJA xDDDDD

Avatar Maly_modelarz15

9 października 2020, 13:47

@darcus: co

Avatar darcus

9 października 2020, 14:03

@Maly_modelarz15: Poczytaj inne komentarze.

Avatar CWIRRED

8 października 2020, 21:39

Facebook ssie. Bardzo chce tego.

Avatar polska_cebulka

8 października 2020, 21:18

Na facebooka i tak nie wchodzę a jeśli chodzi o messengera to zawsze można przerzucić się na discorda

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar SieGraSieMa
Dodane przez: SieGraSieMa

Nieuczciwa ocena

Lekko nie będzie

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Mało znany szczegół

Co za przypadek

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka