K***a, co jest nie tak z hodowcami pająków. Wk*** nieziemski łapią jak im powiesz, że zdarzyło ci się śmiertelnie ugodzić pająka laczkiem. I jeszcze to ich "oooo, jaki słodki pajączek UwU", wszyscy dobrze wiemy że nie jest słodki, przestańcie udawać.
Komentarze
Odśwież12 kwietnia 2021, 10:57
Poprawka, pająki od zależnie od gatunku mają od 8 do 4 oczu, najczęściej mają jednak 6
Odpisz
6 października 2020, 20:35
Żebym ja ci zaraz nie zak*rwił z laczka za zabicie pajączka!
Odpisz
Edytowano - 12 października 2020, 16:22
K***a, co jest nie tak z hodowcami pająków. Wk*** nieziemski łapią jak im powiesz, że zdarzyło ci się śmiertelnie ugodzić pająka laczkiem. I jeszcze to ich "oooo, jaki słodki pajączek UwU", wszyscy dobrze wiemy że nie jest słodki, przestańcie udawać.
Odpisz
12 października 2020, 17:31
@MemicznyInkwizytor: masz słaby gust
Odpisz
12 października 2020, 17:58
@MemicznyInkwizytor: Zobaczyłem motyla z bliska...
Powiem tyle-z kreską jako ciało motyl wygląda lepiej
Odpisz
12 października 2020, 17:59
@FluttershyIsNOTaDoormat: Słaby gust do pająków? XDD
Odpisz
12 października 2020, 18:30
@MemicznyInkwizytor: ogólnie, gust estetyczny, są takie pająki, które są urocze
Odpisz
24 listopada 2020, 10:58
skakun jest słodkim pająkiem
Odpisz
25 listopada 2020, 08:18
@olopak: Według mnie tylko oczy.
Odpisz
6 października 2020, 22:17
Hmmm
Odpisz
7 października 2020, 09:45
@teamsoj: o ile mnie pamięć nie myli, to nie ten kryształ konkretnie widzi przyszłość a tylko jedna jego część, która ma jedno oko
Odpisz
7 października 2020, 11:31
@Axyui: tak, ale ona ma troje oczu i też potrafi przewidzieć przyszłość
Odpisz
6 października 2020, 22:16
Bo miał mieć trzy a nie osiem, trzeba było słuchać a nie wybierać największa możliwa liczbę
Odpisz
6 października 2020, 23:48
@kasiakiku: miał mieć trzecie oko, a nie trzy oczy. Pająki mają trzecie oko, ale ma też osiem oczu
Odpisz
5 października 2020, 20:15
Podobno w zielonej górze rodzą się dzieci co mają 3 oczy
Odpisz
5 października 2020, 20:20
@McMocarz: Czarnobyl, Łódź, Rozpadlina z NV. K***a wszędzie mają ludzie 3 oczy, tylko nie u mnie
Odpisz
6 października 2020, 19:55
@McMocarz: i jeszcze taka jedna babka na florydzie z "kamerką cofania"
Odpisz
6 października 2020, 19:41
Zak***ie z laczka i poprawię z kopyta
Odpisz
6 października 2020, 17:30
A może przewidział...
I był pająkiem-samobójcą ._.
Odpisz
5 października 2020, 20:13
Odpisz
5 października 2020, 20:14
@CHrumchrummagic: powiedzcie mi jak będę musiał zachamowac, albo poprostu dajcie czerwonki
Odpisz
5 października 2020, 20:14
@CHrumchrummagic: Rób dalej, będzie fajnie wyglądało. Tak myślę przynajmniej.
Odpisz
Edytowano - 5 października 2020, 20:16
@PLTronik: ja dosyalem perma na 2 koncie za cos takiego
ale ja to robilem pod memami na glownej
Odpisz
5 października 2020, 20:16
@PLTronik: oki
Odpisz
5 października 2020, 20:28
@NesquikBoi: uh, no to może przestanę
Odpisz
5 października 2020, 21:01
@CHrumchrummagic: Jeszcze raz i będzie się nadawało do użytku
Odpisz
5 października 2020, 20:14
Może przewidział ale po prostu przyszłości się nie da zmienić
Odpisz