Taka godzina to już przesada...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Rel
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Młodzi gniewni
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 października 2020, 16:05
Ja mam tak codziennie
Odpisz
15 października 2020, 07:14
Ja nie mam jeszcze zdalnego :C
Odpisz
14 października 2020, 18:03
Ta poduszka jest zajebista
Odpisz
14 października 2020, 19:48
@zygzak11: jaka poduszka?
Odpisz
14 października 2020, 19:52
@Nuzjn: To co trzyma w ręce wygląda jak poduszka ze screenem z Skyrima
Odpisz
14 października 2020, 21:37
@zygzak11: właśnie zauważyłem, chciałem zrobić żart bo myślałem że to kamuflaż
Odpisz
Edytowano - 14 października 2020, 21:13
Lepsze niż zapi***alanie do miasta i czekanie 10 w deszczu + zapi***alanie na przystanek bo kieszkam daleko
Odpisz
14 października 2020, 21:07
No cóż... Ja mam indywidualne :")
Odpisz
9 października 2020, 00:02
Zagranica. Szkoła zdecydowała z automatu, że tylko raz w tygodniu możemy mieć lekcje w szkole z jednego przedmiotu, a reszta to będzie e-lekcje. Jednakże zdecydowała, że zapyta się czy nie da się zoorganizować normalnych lekcji w szkole zamiast e-lekcji… Okazało się tak i teraz będę się budziła o 6:30, a do domu będę wracała prawie o 18.
Odpisz
14 października 2020, 18:43
@Skleroza: wstawanie o 6:30 to jeszcze nie jwwst źle, ja muszę wstawać o 5 i wiem że niektórzy przed 5 wstają
Odpisz
14 października 2020, 19:34
@masisi: dojeżdżanie <3
Odpisz
14 października 2020, 19:11
Ja miałem na 9 i to było za wcześnie dla mnie i całej klasy
Odpisz
9 października 2020, 08:03
Stary, ja mam w poniedziałki lekcje na 7.10, a ty k***a marudzisz że dupy nie możess ruszyć przed kompa w ciepłym mieszkanku
Odpisz
9 października 2020, 18:34
@Moje_Rysunki12: Wiesz co to mem?
Odpisz
Edytowano - 14 października 2020, 18:21
@Moje_Rysunki12: oj oj ja mam tak zle a inni narzekajo ;((
Odpisz
14 października 2020, 18:49
@Moje_Rysunki12: A ty k**wa wiesz jak wygląda nauka zdalna w Polsce?!
Odpisz
8 października 2020, 22:43
Holy shit is that sheldon reference?
Odpisz
8 października 2020, 20:39
Byczq, ciesz się że nie musisz wstawać o 5 żeby zdążyć na autobus do szkoły
Odpisz
8 października 2020, 20:48
Odpisz
8 października 2020, 20:42
Przynajmniej siedzisz se w domu i nie musisz wcześnie wstawać żeby zdążyć na autobus
Odpisz
8 października 2020, 20:39
Jakby ja mógł bym wyjść na e lekcje w 2 minuty wychodzę z łóżka zapazam cherbate i idę z kocykiem do komputera
Odpisz
8 października 2020, 20:38
W zeszłym roku miałam lekcje normalne (nie online) na 7.15 i to było straszne
Odpisz