Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
Nigdy na to nie wpadną
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Phi!
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Chciał tylko pomóc
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 października 2020, 09:43
To Boris mający "włączona klimatyzacje" spokojnie, on wie co robi.
Odpisz
13 października 2020, 15:01
@Rewolucjonista: lecę tylko trochę nad szybkością dzwięku przecież nic mi się nie stanie
Odpisz
Edytowano - 13 października 2020, 00:47
Przecież szybkę ma w hełmie. Czy tam goglach. To mogłyby być nawet dwie.
Odpisz
12 października 2020, 20:33
Co Wy się dziwicie, przecież to Rosja
Odpisz
9 października 2020, 17:09
duszno mu było
Odpisz
12 października 2020, 19:55
@siemak: z tego co wiem piloci mają maski tlenowe.
Odpisz
12 października 2020, 18:57
Dziennikarze spytali się pilota dlaczego nie miał szyby osłonnej, a on krótko odpowiedział:
"Idi na khui?"
Odpisz
12 października 2020, 18:30
Dadzą je Japońcom w trakcie wojny dla łatwiejszego i tańszego kamikaze
Odpisz
12 października 2020, 18:20
Klima nawaliła
Odpisz
9 października 2020, 17:05
Mówiąc obsługa miałem na myśli kontrolę lotów
Odpisz
12 października 2020, 18:13
kontrola lotów to tylko kategoria. Podstawowe jednostki to **kontrola naziemna**
Która mówi ci gdzie masz kołować
To jest na każdym lotnisku. Na niektórych jest
**Kontrola pasa startowego**
Ona mówi czy możesz startować czy ladować
I
**Kontrola przestrzeni powietrznej**
Ona mówi ci gdzie masz lecieć.
Na wiekszości lotnisk kontrola pasa startowego i przestrzeni powietrznej jest połączona.
To obsługa naziemna (to też kategoria ale sam nie ogarniam bo jednostek jest bardzo dużo, oraz to też zależy od lotniska)
Przygotowuje samolot, więc w memie dobrze jest.
( To odnosi się do lotnictwa cywilnego, nie wiem jak jest w wojskowym)
Odpisz
12 października 2020, 18:12
Wietrzenie pomieszczenia wiecie epidemia
Odpisz
9 października 2020, 18:08
Pewnie chciał się katapultować nad domem i wskoczyć po setkę, ale leciał tak szybko, że jak się wychylił do skoku, to był już po drugiej stronie państwa
Odpisz
9 października 2020, 17:04
To pomyśl co by było, gdyby zapomniał samolotu
Odpisz
Edytowano - 9 października 2020, 17:07
@Bartolinise: pewnie by się nie przejął i tak by poleciał w końcu to Rosja
Odpisz