W którym obozie Ty jesteś?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie zadzieraj z bobrami
Lekko nie będzie
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Nie po oczach
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Co za przypadek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 stycznia 2022, 13:15
Musisz pamiętać, że jeszcze się nie skończyła
Odpisz
24 września 2021, 21:43
Obozie na Bagnie
Odpisz
11 października 2020, 11:04
ale pandemia to epidemia na calym swiecie czyli globalna wiec troche maslo maslane wyszlo
Odpisz
18 października 2020, 08:38
@MemePaladin399:
Epidemia - Duża zaraźliwość/śmiertelność, mały obszar
Pandemia - Mniejsza zaraźliwość/śmiertelność, duży obszar
Więc i tak, i nie
Odpisz
18 października 2020, 08:55
mimo to z samej definicji pandemia obejmuje caly lud tj. caly swiat wiec jak ma nie byc globalna
Odpisz
18 października 2020, 10:21
@MemePaladin399: Sorka, źle przeczytałam xD
Nie było tematu
Sorka za moje nieogarnięcie się xD
Odpisz
12 października 2020, 15:37
Cóż, mój się nie dowie jeśli mnie nie będzie
Odpisz
12 października 2020, 14:43
Nie bądź taki pewny
Odpisz
12 października 2020, 12:21
Jeszcze jej nie przeżyłeś (•‿•)
Odpisz
Edytowano - 12 października 2020, 11:45
Wirus jest ale pandemii nie ma bo mało ludzi umiera
Odpisz
12 października 2020, 13:44
śmiertelność większa niż przy grypie (w % jak na razie ale już wkrótce i w liczbach zgaduje)
Odpisz
12 października 2020, 13:47
@Sebzer: porównaj sobie to z Hiszpanką albo Dżumą
Odpisz
12 października 2020, 13:52
no właśnie porównaj sobie
Odpisz
12 października 2020, 13:57
@Sebzer: 20% do <2% to jest różnica
Odpisz
12 października 2020, 14:10
Natomiast, śmiertelność Covida jest z pewnością znaczenie mniejsza niż 2% gdyż umierającym robi sie 100% testów a innym nie wiec jakby zrobic wszystkim to by ilość umierających na to sie nie zmieniła a chorych znaczenie powiększyła ponieważ nie robi sie wszystkim testów przez co chorych może być kilka razy więcej niz jest oficjalnie podanie a co za tym idzie gdyby zrobić każdemu test to % śmiertelności by się zmniejszyła przez odsetek chorych
Odpisz
12 października 2020, 14:41
poza tym jak ogłosiło who to nie jest bardziej groźnie niż zwykła grypa
Odpisz
12 października 2020, 15:35
Gówno porównałeś a mi sie nie chce nawet dyskutować bo i tak przecież ci nic nie udowodnie, jak żyjesz w swoim świecie to nic tego nie zmieni. Dodam tylko, że jak była dżuma to też na początku wszyscy olewali i wiele osób nie wierzyło, żejwst jakaś dżuma.
Odpisz
12 października 2020, 15:52
@Sebzer: ehh żyj dalej w swoim świecie, nawet do statystyk nie chcesz zajrzeć bo wiesz że zniszczą twój światopogląd. Miłego dnia
Odpisz
12 października 2020, 17:45
Jakie 2 %? Covid-19 przeliczając w Polsce ma 4 % śmiertelność, a ogólnie ponoć z 7-8 %.
Odpisz
12 października 2020, 17:57
przeczytaj jeszcze raz co napisałem
Odpisz
12 października 2020, 18:03
Dobra nie było tematu.
Odpisz
14 października 2020, 13:30
Lol porównanie XX wieku a XXI wieku to głupie porównanie, szczególnie że medycyna w ch*j się rozwineła w te 100 lat
Odpisz
14 października 2020, 13:31
@Tajnyifajny: Dlatego nie ma tylu zgonów
Odpisz
14 października 2020, 17:58
@Tajnyifajny: Czy ja wiem.
Odpisz
14 października 2020, 19:41
No jak nie jak tak, a przeszczepy? A choroby przez które kiedyś umierali setki tysięcy ludzi teraz są na luziku leczone? Takich przykładów jest wieeele więcej
Odpisz
Edytowano - 14 października 2020, 23:32
tylko ze czy jest pandemia czy epidemia czy nic z powyzszych jakiejś choroby zalezy od tego jak bardzo sie rozprzestrzeniła i w jakich rejonach jest wiec smiertelnosc ma tu ch*j do rzeczy masz np. taka epidemie ptasiej grypy a jakos ludziom nie za duzo zrobila wiec ten no
Odpisz
15 października 2020, 18:31
@Tajnyifajny: Powiem tyle jest pierdyliard wirusów teraz, z którymi sobie nie radzimy, a powstały tak na początku XXI wieku. Z takim postępem medycznym powinniśmy z palcem w dupie nawet superbakterie pokonywać, a my nie umiemy kontrolować tego. Przeszczepy znane były od lat 90. XIX wieku. Lek na malarię wynaleziono w latach 80. XIX wieku, na grzybicę w latach 30. XX wieku. Masz po części rację, ale mamy tą samą sytuację co kiedyś.
Odpisz
15 października 2020, 18:42
No niby tak
Odpisz
18 maja 2023, 10:42
Umarło 5mln 387 tys. ludzi w przeciągu dwóch lat od początku pandemi w świecie gdzie jesteśmy zdolni przy odpowiedniej technice wyleczyć raka dzięki komórkom macierzystym. Dalej twierdzisz że mało?
Odpisz
Edytowano - 18 maja 2023, 11:59
@qAzert: W sumie większość z tego to nie przez wirusa tylko niewydolną służbę zdrowia
Odpisz
18 maja 2023, 12:43
To są statystki z całego świata...
Odpisz
12 października 2020, 11:13
Ale to każdy przeżył...
Odpisz
12 października 2020, 13:49
@Saczekx45: Około dwa miliony zmarłych ludzi patrzących na ten komentarz
Odpisz
12 października 2020, 16:58
@Alfa7: Właściwie to na razie nieco ponad milion, ale niestety dwa miliony zmarłych to raczej kwestia czasu.
Odpisz
12 października 2020, 23:31
@Davir: a nie czasem 10 milionów?
Odpisz
15 października 2020, 18:53
@Alfa7: Jakiś dużych zmian nie ma jak na Ziemii rocznie przybywa 80 milionów ludzi.
Odpisz
19 października 2020, 12:15
@Alfa7:
Odpisz
11 października 2020, 11:03
Tymczasem ludzie urodzeni na przełomie XIX i XX wieku, którzy przeżyli pandemię, która zabiła 120 milionów ludzi (czyli wówczas 5 % populacji świata), dwie krwawe wojny światowe i okres gdzie wojna nuklearna wisiała na włosku.
Odpisz
11 października 2020, 12:17
Odpisz