Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Kiilano

28 stycznia 2022, 13:15

Musisz pamiętać, że jeszcze się nie skończyła

Avatar ultron64

24 września 2021, 21:43

Obozie na Bagnie

Avatar MemePaladin399

11 października 2020, 11:04

ale pandemia to epidemia na calym swiecie czyli globalna wiec troche maslo maslane wyszlo

Avatar
Konto usunięte

18 października 2020, 08:38

@MemePaladin399:
Epidemia - Duża zaraźliwość/śmiertelność, mały obszar
Pandemia - Mniejsza zaraźliwość/śmiertelność, duży obszar
Więc i tak, i nie

Avatar MemePaladin399

18 października 2020, 08:55

mimo to z samej definicji pandemia obejmuje caly lud tj. caly swiat wiec jak ma nie byc globalna

Avatar
Konto usunięte

18 października 2020, 10:21

@MemePaladin399: Sorka, źle przeczytałam xD
Nie było tematu
Sorka za moje nieogarnięcie się xD

Avatar
GeneralSrbjoni

12 października 2020, 15:37

Cóż, mój się nie dowie jeśli mnie nie będzie

Avatar Anonimowygosc

12 października 2020, 14:43

Nie bądź taki pewny

Avatar grototo

12 października 2020, 12:21

Jeszcze jej nie przeżyłeś (•‿•)

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 12 października 2020, 11:45

Wirus jest ale pandemii nie ma bo mało ludzi umiera

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (19)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (19)
Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 18 maja 2023, 11:59

@qAzert: W sumie większość z tego to nie przez wirusa tylko niewydolną służbę zdrowia

Avatar qAzert

18 maja 2023, 12:43

To są statystki z całego świata...

Avatar Saczekx45

12 października 2020, 11:13

Ale to każdy przeżył...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
Konto usunięte

15 października 2020, 18:53

@Alfa7: Jakiś dużych zmian nie ma jak na Ziemii rocznie przybywa 80 milionów ludzi.

Avatar Saczekx45

19 października 2020, 12:15

Avatar
Konto usunięte

11 października 2020, 11:03

Tymczasem ludzie urodzeni na przełomie XIX i XX wieku, którzy przeżyli pandemię, która zabiła 120 milionów ludzi (czyli wówczas 5 % populacji świata), dwie krwawe wojny światowe i okres gdzie wojna nuklearna wisiała na włosku.

Avatar Kawento

11 października 2020, 12:17

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie zadzieraj z bobrami

Lekko nie będzie

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Nie po oczach

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Co za przypadek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka