Bycie memiarzem to nie zawód, to powołanie / Czyżby?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Totalnie
Żartownisie
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Typowy NPC
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 października 2020, 20:35
Gdybym dostał złotówkę za każdego mema ode mnie ma głównej... To ledwo starczyłoby na opłatę czynszu. A wrzucałem przez dwa lata
Odpisz
15 października 2020, 18:27
@Kejdzej: nawet nie dostałabym złotówki a jakby było że za wszystkie mamy to może 5 zł bym z tego miał
Odpisz
15 października 2020, 18:57
@flashpoolbanxso: masz 5 matek?
Odpisz
17 października 2020, 12:08
@flashpoolbanxso: o kur ale autokorekta pomieszała u mnie
Odpisz
15 października 2020, 20:28
Jeja błagam zweryfikujcie mi te konto i dajcie wreszcie dodawać memy
Odpisz
15 października 2020, 20:54
@RevLer: teraz trzeba mieć zweryfikowane konto żeby dodawać memy? XDD
Odpisz
16 października 2020, 10:35
@ampek: A dziwisz się?
Odpisz
16 października 2020, 11:26
@Przemek572: tak
Odpisz
16 października 2020, 11:29
@ampek: nie powinieneś
Odpisz
16 października 2020, 10:35
Mój pan od INFORMATYKI gada że za memy można zarobić. 1 zł za jedno obejrzenie lmao
Odpisz
15 października 2020, 18:17
W sumie to ciekawe że ludzie robią memy za darmo. Co ich do tego motywuje?
Odpisz
15 października 2020, 18:50
@Ameron: Satysfakcja ze sprawiania innym radości na przykład.
Odpisz
12 października 2020, 21:21
na jednej stronie da się zarabiać 5k miesięcznie z tworzenia memów z tego co wiem
Odpisz
15 października 2020, 16:04
@Dziki_Parapet: jakiej?
Odpisz
15 października 2020, 16:27
@Dziki_Parapet: .
Odpisz
15 października 2020, 18:26
@Dziki_Parapet: .
Odpisz
15 października 2020, 18:49
@Dziki_Parapet: Taktyczny Sly Cooper obserwator wątku.
Odpisz
15 października 2020, 17:35
Memiarze przy marketingu się przydają pod warunkiem że potrafią w marketing
Odpisz
15 października 2020, 17:00
admin znowu sie odezwal w tytule
Odpisz
15 października 2020, 16:57
Słyszałem że taka marka piwa poszukiwała gościa co by ich pronował w itnerneci memami, stanowisko nazywało by się generalny dyrektor od spr. memów czy coś takiego
Odpisz
12 października 2020, 20:15
To wam za to nie placa?
Mi tak lol
Odpisz
12 października 2020, 20:16
@ZSRRBall: zazdro
Odpisz
15 października 2020, 16:55
@Bartolinise: tell me HOW
Odpisz
15 października 2020, 16:17
zawsze pozostaje kabaret
Odpisz
15 października 2020, 16:05
Ale robienie memów może być płatnym zajęciem
Odpisz
12 października 2020, 20:30
Czyli jak ktoś ma bana to został zwolniony?
Odpisz
15 października 2020, 16:05
nie, to tylko przymusowy urlop
Odpisz
12 października 2020, 22:09
Mi się wydaje że się da
Odpisz
12 października 2020, 20:19
Ale wtedy kradzież memów byłaby przestępstwem.
Wyobraźcie sobie te rozprawy sądowe xd
Odpisz
12 października 2020, 20:31
@toster77: mimo to, chce żyć w takim społeczeństwie
Odpisz
12 października 2020, 20:11
teoretycznie można zarabiać z robienia memów, w sensie mam na myśli, że można wykorzystywać memy na przykład w marketingu i nie jest to głupi pomysł
Odpisz
12 października 2020, 20:13
@Bartolinise: możesz też robić memy propagandowe dla jakiejś partii
Odpisz
12 października 2020, 20:13
też coś
Odpisz