Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar LazyLasagnia

15 października 2020, 23:23

Poratuje ktoś szablonem?

Avatar Maly_modelarz15

15 października 2020, 21:52

mam tak i na dodatek jesienią i zimą mam oczy cały czas załzawione z powodu jakiejśtam nadwrażliwości śluzówki przez niskie temperatury to jak wracam ze szkoły do wyglądam jakbym wylał z siebie wszystko

Avatar
Konto usunięte

12 października 2020, 22:04

Nie.. nie płacze... Ja po prostu... A nie ważne

Avatar venomman

15 października 2020, 19:55

Po prostu myślę o miejscach, w których nigdy nie byłem i czasach, których nie pamiętam

Avatar Domkri

15 października 2020, 18:10

U mnie najgorsze jest to że ja nie ziewam raz, tylko parę razy pod rząd i wtedy jak się domyślacie mam całe załzawione oczy...

Avatar kazekage895

15 października 2020, 17:03

XD, też tak mam

Avatar Simciakk

15 października 2020, 18:00

@kazekage895: tez tak mam

Avatar baronlennabeka

15 października 2020, 17:58

Kolega: Widzę że płaczesz.
Ja: Nie nie płaczę
Kolega: no przecież płaczesz
Ja: k***a skończ!
Kolega: Weź nie ujawniaj swego smutku przez agresję.
Ja:przecież nie jestem smutny
Kolega: Ale płaczesz!

Avatar ZSRRBall

15 października 2020, 17:39

Mi lzawia oczy jak biegam sb

Avatar Maruska

15 października 2020, 17:36

Też tak mam, śmieszniej się robi kiedy babka z matmy oddaje mi sprawdzian i ja ziewam sobie i myślę sobie "tylko aby nie zauważyła bo pomyśli że płacze"

Avatar Akosz

12 października 2020, 22:12

,, oczy mi się pocą! "

Avatar lolpandapl

12 października 2020, 22:05

to w końcu tak czy nie?

Avatar Wilhelm_II_Hohenzollern

Edytowano - 12 października 2020, 22:03

To jest bodajże dodatkowa ochrona oczu podczas ziewania

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 12 października 2020, 22:01

tak Damian, płaczę bez powodu w losowym momencie, dzięki za zwrócenie uwagi

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar KowalZMetina
Dodane przez: KowalZMetina

Chłodno to na pewno nie jest

Fajnie że odpowiedzieli

Jest taka skromna...

Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...

Nie znoszę kleszczy

Tak się składa, że znam kogoś takiego

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka