Ile razy mam powtarzać, że nie płaczę?!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Chłodno to na pewno nie jest
Fajnie że odpowiedzieli
Jest taka skromna...
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Nie znoszę kleszczy
Tak się składa, że znam kogoś takiego
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 października 2020, 23:23
Poratuje ktoś szablonem?
Odpisz
15 października 2020, 21:52
mam tak i na dodatek jesienią i zimą mam oczy cały czas załzawione z powodu jakiejśtam nadwrażliwości śluzówki przez niskie temperatury to jak wracam ze szkoły do wyglądam jakbym wylał z siebie wszystko
Odpisz
12 października 2020, 22:04
Nie.. nie płacze... Ja po prostu... A nie ważne
Odpisz
15 października 2020, 19:55
Po prostu myślę o miejscach, w których nigdy nie byłem i czasach, których nie pamiętam
Odpisz
15 października 2020, 18:10
U mnie najgorsze jest to że ja nie ziewam raz, tylko parę razy pod rząd i wtedy jak się domyślacie mam całe załzawione oczy...
Odpisz
15 października 2020, 17:03
XD, też tak mam
Odpisz
15 października 2020, 18:00
@kazekage895: tez tak mam
Odpisz
15 października 2020, 17:58
Kolega: Widzę że płaczesz.
Ja: Nie nie płaczę
Kolega: no przecież płaczesz
Ja: k***a skończ!
Kolega: Weź nie ujawniaj swego smutku przez agresję.
Ja:przecież nie jestem smutny
Kolega: Ale płaczesz!
Odpisz
15 października 2020, 17:39
Mi lzawia oczy jak biegam sb
Odpisz
15 października 2020, 17:36
Też tak mam, śmieszniej się robi kiedy babka z matmy oddaje mi sprawdzian i ja ziewam sobie i myślę sobie "tylko aby nie zauważyła bo pomyśli że płacze"
Odpisz
12 października 2020, 22:12
,, oczy mi się pocą! "
Odpisz
12 października 2020, 22:05
to w końcu tak czy nie?
Odpisz
Edytowano - 12 października 2020, 22:03
To jest bodajże dodatkowa ochrona oczu podczas ziewania
Odpisz
Edytowano - 12 października 2020, 22:01
tak Damian, płaczę bez powodu w losowym momencie, dzięki za zwrócenie uwagi
Odpisz