Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Loginamika04

24 maja 2022, 23:00

Byłam tam. Mam nawet dwie pamiątki

Avatar venomman

15 października 2020, 19:55

Jasło lepsze

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (10)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (10)
Avatar venomman

15 kwietnia 2021, 10:42

@Kopernikol: Dziś będę na Krośnie, to możemy się wyjaśnić XD

Avatar Kopernikol

15 kwietnia 2021, 10:43

@venomman: w Krośnie* kiedy ludzie nauczą się to odmieniać
i gdzie dokładnie będziesz

Avatar Jurajski_

16 października 2020, 22:28

Serio żyje tu ktoś z Krosna?

Avatar miki322

16 października 2020, 07:18

To jest k***a szynobus a nie tramwaj

Avatar orzech39

13 października 2020, 20:56

Zróbcie Przemyśl

Avatar Sunrise711

14 października 2020, 01:01

@orzech39: I Grudziądz. Jestem ciekawa

Avatar PieselWojownik

14 października 2020, 13:17

@orzech39: Kraśnik

Avatar TellingKolega

15 października 2020, 17:26

@PieselWojownik: mamy tu dosłownie k***a nic

Avatar
Konto usunięte

15 października 2020, 22:43

@TellingKolega: rzeszów

Avatar baronlennabeka

13 października 2020, 22:22

Z jakiego województwa jest to Krosno bo jest kilka Krosn w Polsce?

Avatar Grundig

15 października 2020, 17:15

@baronlennabeka: Chodzi o Krosno w województwie podkarpackim.

Avatar baronlennabeka

15 października 2020, 22:19

@Grundig: dziękuję za info

Avatar
Konto usunięte

13 października 2020, 20:45

Ej bo ja bardzo lubie szklanki gdzie jest to krosne krosnie czy jak mu tam?

Avatar
Konto usunięte

15 października 2020, 22:15

Województwo podkarpackie, powiat krośnieński

Avatar
Konto usunięte

15 października 2020, 18:16

Ach, moje miasto takie piękne. Wyjaśnienie jeszcze z tymi szklankami, bo widzę dezorientację. Mamy tu tzw. Miastem Szkła™, bo mamy największy w Polsce koncern szklarski czy coś. Mamy tu nawet (i nie żartuję) coroczne święto szkła z występami, straganami i suwenirami. A ta replika big bena to przedszkole btw. Szpetne to i wszyscy się tego wstydzą.

Avatar Narzeczona_Lucky_Luke_a

15 października 2020, 22:00

Tak, są takie imprezy, poświęcone krośnieńskiemu szkłu albo Łukasiewiczowi, który pochodził z okolic. Ogólnie Krosno jest bardzo ciekawe, zapraszamy!

Avatar Narzeczona_Lucky_Luke_a

Edytowano - 15 października 2020, 21:56

I jeszcze jest nieudana replika Golden Gate Bridge prz ulicy Fredry

Avatar cos_ktos

15 października 2020, 19:23

Już tam pędzę!

Avatar Dov_Pl

15 października 2020, 18:19

mieszkam dość blisko jeśli przez blisko rozumieć kilkadziesiąt km ale wciąż (chyba) to samo województwo więc opie piąteczka czy coś (losowe gówno z internetu)

Avatar Ameron

15 października 2020, 18:13

O, wizytówka miasta. Jedna z moich ulubionych serii memów.

Avatar PyraJejanska

15 października 2020, 17:24

OP dziękuję za to brakowało mi takich memów

Avatar
Konto usunięte

15 października 2020, 17:11

I mają tam bardzo fajną cosplayerkę, która okazała się jechać na pieniądze :)

Avatar Quackmore

13 października 2020, 21:49

szklanki <3

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jakby trochę nie fair

Zaufaj mi, nie znam się na tym

Nie są aż takie pyszne

Płać pan

Ostry ten sędzia

Mało znany szczegół

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka