Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Anonimowygosc

22 grudnia 2020, 15:27

Kliknąłbym i umiałbym mówić po angielsku ale nie płynnie

Oustanting move

Avatar Mevdy

16 października 2020, 15:05

A co jak wybiera to ktoś kto urodził się w anglojęzycznym państwie? Odbiera mu pamięć tego języka?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
Konto usunięte

24 października 2020, 22:03

@Mevdy: Cudownie!
Masz tu plakietkę.

Avatar Mevdy

27 października 2020, 07:55

uwaśna

Avatar starmagedon

19 października 2020, 10:52

I tak angielskiego nie lubię, więc win jak dla mnie

Avatar
Konto usunięte

19 października 2020, 15:01

@starmagedon: Dla mnie nie bardzo, bo nie mógłbym wykonywać zawodu.

Avatar starmagedon

21 października 2020, 05:57

Jeśli jesteś dobry w tym co robisz to mógłbyś pracować wszędzie indziej.

Avatar
Konto usunięte

21 października 2020, 10:39

@starmagedon: Tu nie chodzi o miejsce pracy, tylko o sam zawód. Ale pewnie mógłbym zająć się czymś innym…

Avatar starmagedon

21 października 2020, 11:14

Np.: mógłbyś pracować jako profesjonalny tłumacz.

Avatar Stulej4

16 października 2020, 14:31

Ja wolałbym perfekcyjnie mówić po angielsku z zajebistym akcentem

Avatar Kawento

17 października 2020, 14:31

@Stulej4: Z jakim konkretnie akcentem? Jest ich wiele.

Avatar Kojot23

16 października 2020, 18:23

Ale którym angielskim ? Bo jest kilka odmian ?

Ale Gdybym tak mógł wszystkimi językami....
To wtedy nie potrzebowałbym angielskiego. Mógłbym czytać tę wszystkie powieści które czytam po angielsku w ich oryginalnych językach albo w innych językach na które są tłumaczone.

Avatar kolkav5

16 października 2020, 20:03

@Kojot23: Si

Avatar Bearner

16 października 2020, 17:43

Japoński

Avatar Bombelek_4_

16 października 2020, 14:41

Będę mówił po American
Easy

Avatar Wilczyca7

16 października 2020, 16:18

@Bombelek_4_: American english to dalej english :v

Avatar Bombelek_4_

16 października 2020, 16:38

@Wilczyca7: Nie, bo to American :v

Avatar Lesza

16 października 2020, 16:15

Ja bym poszła na taki układ.

Avatar Karakan_z_ZSRR

16 października 2020, 15:52

-roki
Musiałam

Avatar Racibor

16 października 2020, 14:36

świetny układ

Avatar Milordzina

16 października 2020, 14:33

A irlandzki? Chyba podobny

Avatar Eliteq_PL

16 października 2020, 15:12

@Milordzina: W Irlandii mówią ogólnie po angielsku, ale swój własny język również posiadają.

Avatar niemampomyslu007

16 października 2020, 14:31

No ja bym poszedł na taki układ

Avatar
asasinpio

16 października 2020, 14:29

Mówiąc w języku który ktoś zna mówisz do jego mózgu, przemawiając do niego w języku ojczystym mówisz do niego serca

Avatar SdeltaS

13 października 2020, 18:30

*Laughs in american*

Avatar RhobarIV

13 października 2020, 16:51

Biorąc pod uwagę że mogę mówić np. w języku scots to nie tracę nic, a zyskuję przekozacki akcent podczas rozmów z osobami anglojęzycznymi 😎

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar RhobarIV

30 października 2020, 18:00

@Bobiepl: A ja mam wylane 😎

Avatar WielkiMoffPoppns

30 października 2020, 18:01

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Płać pan

Fajnie że odpowiedzieli

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Lekko nie będzie

Nie idź!

Można, tylko trzeba wstawać rano

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka