Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Angielskie śmieszki
Pilne
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 kwietnia 2021, 10:00
Kombajn? W sensie traktoro ludzie z half-life?
Odpisz
3 listopada 2021, 16:11
@bapka: wiesz co to kombajn?
Odpisz
18 października 2020, 12:10
Do złożenia lekko
Odpisz
16 października 2020, 18:25
Deku znowu przesadził z OFA.
Odpisz
16 października 2020, 18:32
@Figarus: boże czmeu się śmieje
Dobrze mu tak
Odpisz
16 października 2020, 18:59
@Figarus: PLUS ULTRA!
Odpisz
16 października 2020, 19:00
@Piket: Jak łamać gnaty to na całego...
Odpisz
16 października 2020, 19:00
@Piket: chce wiedzieć jak wyglądały jego ręce
Odpisz
Edytowano - 16 października 2020, 20:28
@Piket: SMAAAAAAAAAAAAAAAAAASH!!!
Odpisz
16 października 2020, 23:09
@Figarus: Recovery girl nie będzie zadowolona
Odpisz
16 października 2020, 23:13
@Jelonkova: ani matka Deku
Odpisz
16 października 2020, 23:19
@BloodyEyes: a tym bardziej Aizawa
Odpisz
17 października 2020, 08:47
@Jelonkova: All might też nie
Odpisz
17 października 2020, 10:04
@BloodyEyes: zJeDz To
Odpisz
17 października 2020, 10:06
@Jelonkova: C-Co? A-Ale jak to mam zjeść włos? O boże o k***a
Odpisz
16 października 2020, 18:17
Po necie krąży zdjęcie bez rentgenu, chłopu chyba kuter do mięsa wciągnął z tego co pamiętam
Odpisz
16 października 2020, 18:18
@masisi: gdzie można znaleźć?
Odpisz
16 października 2020, 18:22
@masisi: jest może jakiś link
Odpisz
17 października 2020, 09:03
@olopak: .
Odpisz
17 października 2020, 07:02
W rzepaku się schował
Odpisz
16 października 2020, 21:40
Kiedy doszedłeś do poziomu uber-pro-max-hero-master w układaniu kostki rubika jedną ręką
Odpisz
Edytowano - 16 października 2020, 19:33
To musiał być... Długi maraton turlania ptysia...
Odpisz
16 października 2020, 20:48
@KapitanJohnPrice: Nie mogę ... oddychać
Odpisz
16 października 2020, 20:18
Sam widok boli
Odpisz
16 października 2020, 19:13
Gościu musi się raczej pogodzić z tym, że reszty tej ręki nie będzie miał...
Odpisz
16 października 2020, 18:59
nieźle
Odpisz
16 października 2020, 18:31
Jeśli ktokolwiek miał złamaną lub zmiażdżoną kość, to zdjęcie wywoła raczej ból fantomowy niż śmiech.
Odpisz
13 października 2020, 15:13
Odpisz
16 października 2020, 18:07
@miesny_budyn: r/usernamechecksout
Odpisz
13 października 2020, 15:04
To złamana ręka czy ptasie skrzydło?
Odpisz
13 października 2020, 20:09
@kacperro520: to jest ręka niestety...
Ku*wa boli na samą myśl o tym
Odpisz
13 października 2020, 15:30
Co jest ze mną nie tak że się śmiałem?
Odpisz
13 października 2020, 11:54
Ał
Odpisz