Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Leoneqq

7 marca 2021, 10:13

Ja miałem Excela, baltiego i scratcha

Avatar zuzekrusek

12 listopada 2020, 11:56

ZA WARUDO!!!!!!

Avatar Kebasa_z_mema

18 października 2020, 11:16

Rel, akurat jestem w 6 klasie i sie Eksela uczymy XD

Avatar MeenziPL

18 października 2020, 12:20

@Kebasa_z_mema: ja jestem w siódmej i znowu powtarzamy tego je**nego scratcha

Avatar Godylos5

18 października 2020, 12:34

@MeenziPL: No nie najgorzej ja też w siódmej

Avatar
Konto usunięte

18 października 2020, 23:35

@MeenziPL: Ja wale, jak ja bym chciał mieć Scratcha w podstawówce, a nie ciągle Word i Excel i to samo w kółko

Avatar NexosTheDog

23 października 2020, 16:32

@Kebasa_z_mema: ja w 8.. i tego samego XD

Avatar SuperCebula

21 października 2020, 17:44

U mnie to dopiero w 8 zaczęli bo inni nauczyciele to byli debile i po prostu se na lekcjach graliśmy

Avatar Ogladacz

19 października 2020, 14:43

Powinni uczyć proframowania gier, aplikacji czy czegoś takiego

Avatar Tajnyifajny

20 października 2020, 16:33

@Ogladacz: Polecam wam uczyć się na własną rękę by liznąć, a nawet pożreć programowanie i zafascynować się tym. Na początek warto w necie coś pooglądać, polecam

Avatar aslan2004

18 października 2020, 16:42

2 klasa technikum informatycznego, a tu exel i funkcje jeżeli

Avatar
Konto usunięte

18 października 2020, 23:34

@aslan2004: współczuję

Avatar AmiArmi

18 października 2020, 14:44

Dlatego ja z prezentacji zrobiłam bardziej mema. Nie, nie kazano mi robić od nowa.

Avatar Karakan_z_ZSRR

18 października 2020, 14:25

Nas uczą, co to pędzel w paincie

Avatar Jakus13

18 października 2020, 13:22

Ja jestem w 1 liceum i Excela powtarzamy

Avatar ParufczanPospolity

18 października 2020, 13:01

Potwierdzam w 6 klasie jest excel

Avatar DHF1232

18 października 2020, 12:08

wcześniej

Avatar Chleb_Z_Maslem

14 października 2020, 01:05

jakie luksusy, ja w podstawówce miałem tylko i wyłącznie painta

Avatar Maly_modelarz15

18 października 2020, 11:58

@Chleb_Z_Maslem: a ja jeszcze tuxpainta

Avatar miesny_budyn

18 października 2020, 11:57

ja tam się uczyłem worda w pierwszej ale ok

Avatar Maly_modelarz15

18 października 2020, 11:57

ale znanie microsoft office jest nawet dobre a nie każdy ma możliwość nauczyć się tego w domu

Avatar BubbleGum_14

18 października 2020, 11:56

Ja na informatyce mam lanówki w csa z klasą

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Ostry ten sędzia

Fergus

No to posłuchane

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Jeszcze jak

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka