Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Można, tylko trzeba wstawać rano
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
To będzie bolało
Mało znany szczegół
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 marca 2021, 10:13
Ja miałem Excela, baltiego i scratcha
Odpisz
12 listopada 2020, 11:56
ZA WARUDO!!!!!!
Odpisz
18 października 2020, 11:16
Rel, akurat jestem w 6 klasie i sie Eksela uczymy XD
Odpisz
18 października 2020, 12:20
@Kebasa_z_mema: ja jestem w siódmej i znowu powtarzamy tego je**nego scratcha
Odpisz
18 października 2020, 12:34
@MeenziPL: No nie najgorzej ja też w siódmej
Odpisz
18 października 2020, 23:35
@MeenziPL: Ja wale, jak ja bym chciał mieć Scratcha w podstawówce, a nie ciągle Word i Excel i to samo w kółko
Odpisz
23 października 2020, 16:32
@Kebasa_z_mema: ja w 8.. i tego samego XD
Odpisz
21 października 2020, 17:44
U mnie to dopiero w 8 zaczęli bo inni nauczyciele to byli debile i po prostu se na lekcjach graliśmy
Odpisz
19 października 2020, 14:43
Powinni uczyć proframowania gier, aplikacji czy czegoś takiego
Odpisz
20 października 2020, 16:33
@Ogladacz: Polecam wam uczyć się na własną rękę by liznąć, a nawet pożreć programowanie i zafascynować się tym. Na początek warto w necie coś pooglądać, polecam
Odpisz
18 października 2020, 16:42
2 klasa technikum informatycznego, a tu exel i funkcje jeżeli
Odpisz
18 października 2020, 23:34
@aslan2004: współczuję
Odpisz
18 października 2020, 14:44
Dlatego ja z prezentacji zrobiłam bardziej mema. Nie, nie kazano mi robić od nowa.
Odpisz
18 października 2020, 14:25
Nas uczą, co to pędzel w paincie
Odpisz
18 października 2020, 13:22
Ja jestem w 1 liceum i Excela powtarzamy
Odpisz
18 października 2020, 13:01
Potwierdzam w 6 klasie jest excel
Odpisz
18 października 2020, 12:08
wcześniej
Odpisz
14 października 2020, 01:05
jakie luksusy, ja w podstawówce miałem tylko i wyłącznie painta
Odpisz
18 października 2020, 11:58
@Chleb_Z_Maslem: a ja jeszcze tuxpainta
Odpisz
18 października 2020, 11:57
ja tam się uczyłem worda w pierwszej ale ok
Odpisz
18 października 2020, 11:57
ale znanie microsoft office jest nawet dobre a nie każdy ma możliwość nauczyć się tego w domu
Odpisz
18 października 2020, 11:56
Ja na informatyce mam lanówki w csa z klasą
Odpisz