Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

15 października 2020, 10:47

Polska: nie założę maski, bo nie ma żadnej pandemii

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (25)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (25)
Avatar Maksiking33220

19 października 2020, 22:38

@SpaceNinjaYT: napisałem wcześniej że Europa: i Azja: są impostorami, ponieważ w poczekalni nazwy były na czerwono

Avatar
Konto usunięte

24 października 2020, 21:04

@siudrak: Te osoby z chorobami współistniejącymi często bez covida mają wpisaną śmierć z tego powodu. Tak szpitale powychodziły z długów przykład szpital na Tochtermana w Radomiu.

Avatar
Dio__

23 października 2020, 17:44

Również Azja: a zjem sobie nietoperza, co złego może się stać?

Avatar darcus

19 października 2020, 16:53

Polska, nie Europa*
Żeby nie zarazić innych, nie żeby nie dostać*

Avatar Racibor

19 października 2020, 08:59

cóż niby Azjaci tacy mądrzy a nie wiedzą że te masecznik nie mają szans ich ochronić, jak już tylko zmniejszyć o kilka procent zarażenie innych

Avatar dustin2001

19 października 2020, 10:50

@Racibor:
Chciałem już pisać, że maseczka ma chronić innych, a nie siebie.
Ale wyprzedziłeś mnie.

Avatar Hiholatek

19 października 2020, 14:59

@Racibor: akurat w Japonii (być może nawet w innych częściach Azji) część ludzi nosiła maseczki przed tą epidemią i to było normalne, po prostu oni inaczej podchodzą do takich rzeczy niż w Europie bądź w Ameryce.

Avatar Racibor

19 października 2020, 15:11

@Hiholatek: wiem, oni nosili ogólnie żeby nie zarazić innych jak mieli zwykły katar etc. oni nawet nie podają sobie dłoni bo to nie jest zbyt higieniczne

Avatar AhmedMufasa

19 października 2020, 11:15

Efekt jest taki sam, więc to, co kogo nakłania do noszenia maseczki nie jest aż tak istotne

Avatar siudrak

19 października 2020, 11:01

Osobiście nie znam osoby która nosiłaby maseczkę z obawy przed wirusem, tylko przed dostaniem mandatu. Najlepsi są ci którzy nie noszą bo chcą się sprzeciwić rządowi, a jest na odwrót, bo podejrzewam że większość mandatów jest dla takich właśnie ludzi.

Avatar Broski

19 października 2020, 09:06

Kto ma się zarazić i tak się zarazi i żadna maseczka mu nie pomoże.

Avatar
JejakZeWsi2

19 października 2020, 10:30

@Broski: pierwszy raz widząc twój komentarz mogę napisać że się zgadzam z Tb

Avatar Akosz

15 października 2020, 13:06

Polski śmieszek :założę maskę by ludzi postraszyć

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Akosz

Edytowano - 19 października 2020, 09:01

@Juliusz_Cezar: to jest raczej mc-1

Avatar Juliusz_Cezar

19 października 2020, 09:02

@Akosz: A ok dzięki

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar feministka
Dodane przez: feministka

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

A, okej

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Pilne

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka