Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A jednak zrobili to w ten sposób
Ikony
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Płać pan
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Ostry ten sędzia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 października 2020, 22:10
Wk***ia mnie microsoft edge. Naszczęście usunąłem tajnymi metodami. Mam dwa kompy. Jeden z windows, drugi z linuxem. Monopol microsoftu mnie troche denerwuje.
Odpisz
18 października 2020, 22:41
@CWIRRED: No dokładnie,ale edge jak sprawdziłem to aż tak zły nie jest, używam na razie firefoxa, ale zamierzam jeszcze sprawdzić vivaldi'ego, niedługo też będę robił dual boota, a może sobie dam sobie 2 linuxy, 1 będzie Zorin, najprosztszy linux jaki znam, a 2 arch jak już ogarnę jak się go używa.
Odpisz
18 października 2020, 22:49
Ja mam minta.
Odpisz
18 października 2020, 22:54
@CWIRRED: Też mam Minta na drugim komputerze bo chciałem sprawdzić, ale Zorin OS jest bardzo łatwy w obsłudze, jednak chcę poszerzać moją wiedzę w tym kierunku i może kiedyś uda mi się kontrolować gentoo (a linux from scratch to już nie, bo naprawdę trzeba nie mieć życia aby się nim zajmować)
Odpisz
18 października 2020, 22:59
Wbrew temu do gadają ludzie linux nie jest taki trudny w obsłudze.
Odpisz
22 października 2020, 02:49
@CWIRRED: *ja używający edge od jakiś 2 miesięcy*
Odpisz
Edytowano - 22 października 2020, 19:53
@PanDyrektor: A wiesz że edge szpieguje co robisz ingocnitio?
Odpisz
23 października 2020, 01:27
@CWIRRED: ale ty wiesz że ja nie używam incognito?
Odpisz
23 października 2020, 16:42
@PanDyrektor: Czasami jest potrzebne. Najprywatnejsze są opera (vpn), brave (tryb tor) i tor.
Odpisz
23 października 2020, 16:55
@CWIRRED: opera ani trochę nie jest prywatna, że jest prowadzona przez CHIŃSKĄ korporacje, to ich "VPN" to jedynie słabo zabezpieczone proxy które wszystko loguje na chińskich serwerach. Z Brave się zgadzam, jakbym miał zamiar zmienić Edge na coś innego to wybrałbym właśnie Brave, bo chrome i opera ssą a firefox z jakiegoś powodu strasznie mi się laguje
Odpisz
23 października 2020, 17:01
@PanDyrektor: Słyszałem też że jest Vivaldi jest dobre. Domyślne opera łączyła mnie z rosją ale można było zmienić na USA i europe. Teraz mam Brave.
Odpisz
21 października 2020, 14:05
Czym różni się Linux od Windowsa?
Odpisz
21 października 2020, 14:12
@Wojtaseq63: poczekaj na Linuxiarzy aż ogarną sterowniki do klawki to wytłumaczą xD
Odpisz
21 października 2020, 14:28
@Wojtaseq63: Właśnie ogarnąłem sterowniki.
Linux należy do systemów Unixowych, obok Macintosha, zupełnie inaczej zrobionych niż oparty na Dosie Windows. Przede wszystkim, Linux jest darmowy, i ma wiele dystrybucji, Fedora, Red Hat, Open suse itp.
I nie obsługuje rozszerzeń .exe i innych windowsowo dosowych
Odpisz
21 października 2020, 20:08
@Ignisus: linux nadal obsługuje tylko 32 kolory ?
Odpisz
22 października 2020, 12:29
@gerwazysramdowazy: Fedora 30 obsługuje wincyj, nie wiem co z innymi
Odpisz
19 października 2020, 02:06
Windows ma tą zaletę że wymaga najmniej wysiłku.
Linux daje największą kontrolę.
Odpisz
18 października 2020, 22:38
Hackintosh best sorry pingwiniarze
Odpisz
19 listopada 2020, 10:19
Jesteś całkiem nisko na rozkładzie Gaussa.
Odpisz
19 listopada 2020, 16:10
Czy rozkład Gaussa uwzględnia to, że po pierwsze mam w zasadzie to w dupie, po drugie Hackintosh to akt tworzenia własnego PC i instalowania maka, który nie jest sprzedawany jak windows tylko jest instalowany na gotowych, przecenionych urządzeniach?
Odpisz
Edytowano - 19 listopada 2020, 16:12
Mac to dobry system, sprzedawany na gównianych jednostkach
Odpisz
Edytowano - 19 listopada 2020, 16:36
XD, nie no wiem że mac jest robiony na unixie więc coś tam spoko musi mieć lol beke se robię.
Odpisz
19 listopada 2020, 16:39
Ale templeOS od najmądrzejszego programisty jaki kiedykolwiek żył nawet nie próbuj obrażać.
Odpisz
18 października 2020, 21:28
windows jest dla gejuw
Odpisz
18 października 2020, 21:32
@NesquikBoi: :0
Odpisz
18 października 2020, 21:27
windows bad linux good
Odpisz
18 października 2020, 21:29
@maciek1245: Jak ludzie którzy dostają nieobąwiązkowe dotacje są w stanie zrobić więcej niż firma która niewiele mniej hajsu niż PKB Polski, to coś jest nie tak.
Odpisz