Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Towarzysz777

20 października 2020, 21:47

Imagine Dragons <3

Avatar MituDestroyer

21 października 2020, 17:07

@Towarzysz777: Ja strasznie lubię "Warriors"

Avatar HaniaGamer

21 października 2020, 21:58

@MituDestroyer: a ja natural

Avatar Bombelek_4_

21 października 2020, 22:11

@HaniaGamer: ja ,,Whatever it takes"

Avatar Liski_sa_super

22 października 2020, 22:57

@MituDestroyer: też ale najlepsze dla mnie jest "radioactive"

Avatar Interfectrix

22 października 2020, 13:58

Btw polecam do tego Rammsteina, dobrze wchodzi

Avatar lesio2you

22 października 2020, 11:21

Co?

Avatar Mr_AdiX17

21 października 2020, 19:23

CO?

Avatar Oczytany

21 października 2020, 21:38

Avatar Mr_AdiX17

21 października 2020, 21:39

@Oczytany: O nie! -100HP

Avatar kgv120

21 października 2020, 22:43

Avatar dominichouse

21 października 2020, 20:56

I'd like to laugh, but it's just hideous as hell

Avatar CookieKitty

21 października 2020, 18:57

"sometimes i Imagine Dragon dezz nuts across your face"

Avatar
Konto usunięte

21 października 2020, 18:10

Jak w arrow

Avatar lampka_nocna

21 października 2020, 17:46

Ale imagine dragons, to proszę zostawić w spokoju

Avatar
Konto usunięte

21 października 2020, 17:19

Mmmm mmmm Imagine dragon
Z tej płyty uwielbiam underdogs

Avatar Sebzer

21 października 2020, 17:17

na takie okazje najlepiej puscic coś oryginalnego rzadkiego i mało znanego wtedy po jakims czasie jak sie znowu pusci te sama piosenke mozna podniecić partnerkę/a bo muzyka mu/jej sie skojarzy wiadomo z czym.

Avatar
Konto usunięte

21 października 2020, 17:09

Oryginał, jakby ktoś dociekał.

Avatar Oloest4

20 października 2020, 21:36

Świetny kawałek ogólnie najlepsza chyba płyta

Avatar PolishDestroyer

21 października 2020, 17:07

@Oloest4: Night Visions i Smoke+Mirrors to moim zdaniem ich najlepsze albumy.

Avatar PolishDestroyer

21 października 2020, 17:06

Moja ulubiona piosenka!

Avatar HamiltonFan

21 października 2020, 08:06

Bo zrobi ci się przykro z wiedzą, że kiedyś myślałeś, że ktoś będzie chciał się z tobą przespać

Avatar FRUNO

20 października 2020, 21:22

Gościu, nie wyobrażam sobie lepszej nutki do seksu

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar xXkuba22Xx

22 października 2020, 03:11

Avatar KufelMleka

22 października 2020, 08:05

@starmagedon: Jakby nie patrzeć, nagminne wtrącanie makaronizmów pod wszelką postacią jest w całej historii Polski towarzyszką najbardziej ch*jowych postaw ludzkich, więc piętnowanie tego jest raczej rzeczą słuszną.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Lekko nie będzie

Deal życia

Płać pan

Nie są aż takie pyszne

Totalnie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka