problem jest w tym że wszystkie poza skoliozą są normalne i dopóki nie są nadmierne w zasadzie nie masz żadnych wad . wiem bo sam mam skoliozę i hiperkifozę
Nauczycielka od wfu w gimnazjum po mnie zawsze jechała że się garbie, potem w technikum zacząłem ćwiczyć i nie miałem z tym problemu, a teraz jak od 2 lat nie ćwiczę znów czuję że mam z tym problem, ale teraz jestem zbyt leniwy żeby ćwiczyć, najchętniej bym spał całe życie
Komentarze
Odśwież25 października 2020, 20:05
problem jest w tym że wszystkie poza skoliozą są normalne i dopóki nie są nadmierne w zasadzie nie masz żadnych wad . wiem bo sam mam skoliozę i hiperkifozę
Odpisz
25 października 2020, 22:03
@miesny_budyn:
Prawdę prawisz, mięsny budyniu, niech Internet wynagrodzi Ci to w słodkich zwierzątkach.
Odpisz
25 października 2020, 08:07
Nauczycielka od wfu w gimnazjum po mnie zawsze jechała że się garbie, potem w technikum zacząłem ćwiczyć i nie miałem z tym problemu, a teraz jak od 2 lat nie ćwiczę znów czuję że mam z tym problem, ale teraz jestem zbyt leniwy żeby ćwiczyć, najchętniej bym spał całe życie
Odpisz
24 października 2020, 23:10
Gotta catch them all
Odpisz