Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Trzykrotny T
Najbardziej realistyczny spośród modów
To będzie bolało
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 września 2023, 21:14
Ja miałem takie
Odpisz
28 października 2020, 11:52
i ta ja która ma na prof Obito XD
Odpisz
28 października 2020, 00:48
Ja mam taki... Myślę że dość wymowny do zaistniałej sytuacji...
Odpisz
27 października 2020, 22:07
Jestem na studiach magisterskich i właśnie sobie ustawilem konona xd
Odpisz
27 października 2020, 21:07
Mój:
Odpisz
27 października 2020, 19:56
Wait ja mam dokladnie taki sam awatar na teamsie
Odpisz
26 października 2020, 16:26
Ostatnio dwóch nauczycieli zwróciło mi uwagę za to
Odpisz
27 października 2020, 17:01
@ProstyLudz: ciekawe dlaczego
Odpisz
27 października 2020, 17:02
@lolpandapl: bo są uprzedzeni do małp
Odpisz
27 października 2020, 19:49
@ProstyLudz: Chłopie widzę tego awatara już trzeci raz xD
Odpisz
26 października 2020, 15:52
Ja na każdą lekcje biorę innego mema, a i możecie mi jakieś dać bo potrzebuje
Odpisz
26 października 2020, 15:56
@SuperCebula:
Odpisz
26 października 2020, 16:23
@SuperCebula:
Odpisz
27 października 2020, 18:46
czemu ja słyszę obrazek
Odpisz
27 października 2020, 18:09
Ja mam to
Odpisz
27 października 2020, 18:09
@Niewiemjaksienazwachelp:
A na tło dałam sobie coś takiego
Odpisz
27 października 2020, 17:50
U nas jest tak, że faktycznie wszyscy mamy prawdziwe zdjęcia osób z klasy, ale nikt nie ma swojego. Kojarzycie ta sytuacje jak w among us kiedy niebieski gracz ma nick "zielony", a zielony nick "fioletowy"? No to tak właśnie ma moja klasa: bartek ma zdjęce Wojtka, Wojtek zdjęcie Kasi itd. Nauczycielka polskiego dostaje przez to k***icy.
Odpisz
27 października 2020, 17:46
Ja mam to
Odpisz
27 października 2020, 17:35
U mnie 3 osoby mają postacie z animu, jedna 1 osoba siebie, a 29 nic bo nie wiedzą jak ustawić
Odpisz
27 października 2020, 17:09
My z całą klasą umówiliśmy się i ustawiliśmy sobie zdjęcia z przedszkola.
Odpisz
27 października 2020, 17:32
@OwlKinq: nawet ciekawy pomysł, cała klasa rzeczewiście ustawiła?
Odpisz
27 października 2020, 17:34
@tomek123321: tak, pierwszy raz naszej klasie udało się tak zgrać.
Odpisz
27 października 2020, 17:34
Ja się pochwalę swoim Avatarem na teams
Odpisz
27 października 2020, 17:24
Ja nawet nie wiem czy mój jest zgodny z Konwencją Genewską XD
Odpisz