Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Phi!
Pozdrawiam świetliki
Co za przypadek
Można, tylko trzeba wstawać rano
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 maja 2021, 23:02
ja nie umiem tonąć
Odpisz
26 kwietnia 2021, 01:56
Rel as fuck
Odpisz
27 października 2020, 16:11
jeśli chcecie to mogę wam znaleźc moja kartę pływacką i zdj wysłać
Odpisz
27 października 2020, 16:17
@Cheems_Kosmonauta: też mam kartę pływacką
Odpisz
27 października 2020, 16:18
@Cheems_Kosmonauta: wyślij
Odpisz
27 października 2020, 16:21
tutaj tył
Odpisz
27 października 2020, 16:22
pan u którego robiłem ma tak samo brzydkie pismo jak ja
Odpisz
27 października 2020, 16:24
@Cheems_Kosmonauta: ładna ta karta pływacka karta pływacka karta pływacka karta pływacka
Odpisz
27 października 2020, 16:40
@Cheems_Kosmonauta: do czego ona złoży?
Odpisz
27 października 2020, 16:41
@mr2005vc: mogę wypożyczyć łódź, zrobić kurs na ratownika wodnego
Odpisz
29 października 2020, 22:41
@Cheems_Kosmonauta: o ile się orientuję, to teraz już chyba każdy może wypożyczyć łódkę do 7.5m długości :)
Odpisz
29 października 2020, 22:57
@Zuzikowa29: nie poetwm do końca co ona mi daje
Odpisz
29 października 2020, 16:40
ja i darłowo
Odpisz
29 października 2020, 16:36
ach, wspomnienia...
Odpisz
29 października 2020, 16:15
ja do dzisiaj tak robię
Odpisz
29 października 2020, 14:06
Ja jak tak miałem, to odbijałem się od dna. Mając 150 cm, wchodziłem na 2m
Odpisz
27 października 2020, 16:09
Rel
Odpisz
27 października 2020, 16:09
rel
Odpisz