Zwykle widać, że oszukuje
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Deal życia
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Papierowa szkoła posting
Typowy NPC
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 marca 2021, 11:58
IMPOSTOR się mówi jak już robicie memy z among us róbcie je chociaż poprawnie
Odpisz
28 października 2020, 08:26
Imposter? Serio?
Odpisz
29 października 2020, 22:00
@WielkiMoffPoppns: W czym problem?
Odpisz
29 października 2020, 22:48
@WielkiMoffPoppns: zgaduje ze chodzi o to, ze jest napisane imposter zamiast impostor, lecz obie formy sa poprawne
Odpisz
29 października 2020, 23:03
@Naski: poprawnie jest impostor
Odpisz
30 października 2020, 07:38
@rickimorty: tak, impostor jest poprawnie a inposter to oczu ból, to troche jakbys napisal 'ałto' zamiast auto
Odpisz
30 października 2020, 07:39
@WielkiMoffPoppns: ludzie używają obu form więc nie widzę powodu do agresji
Odpisz
30 października 2020, 07:41
@teamsoj: jeśli ktoś robi mem o among us z impostorem to powinien najpierw zagrać w tą grę, tam jest wyraźnie napisane impostor
Odpisz
30 października 2020, 08:12
@WielkiMoffPoppns: bardziej poprawna wersja:
Odpisz
30 października 2020, 12:03
@WielkiMoffPoppns: to tak jakbyś się denerwował że ktoś nazwał plecak tornistrem
Odpisz
30 października 2020, 12:05
@teamsoj: tak
Odpisz
30 października 2020, 12:05
@WielkiMoffPoppns: dlatego nie ma się po co złościć
Odpisz
30 października 2020, 12:06
@teamsoj: jest, to jakbyś powiedział ze x-wing to statek imperium
Odpisz
30 października 2020, 12:07
@WielkiMoffPoppns: ale to są dwie różne RZECZY a nie NAZWY
Odpisz
30 października 2020, 12:07
@teamsoj: x-wing to nazwa statku
Odpisz
30 października 2020, 12:08
@WielkiMoffPoppns: mam wrażenie że mówisz o czymś innym
Odpisz
30 października 2020, 12:09
@teamsoj: możliwe, zmierzam do tego ze w tej grze występuje nazwa impostor, wiec w memach o tej grze takiej powinno się używać
Odpisz
30 października 2020, 12:11
@WielkiMoffPoppns: gdyby w grze występowała nazwa tornister i by ktoś nazwał tą rzecz plecak to by nie było źle, tak samo jest z imposterem i impostorem
Odpisz
30 października 2020, 12:12
@teamsoj: to po prostu kłuje w oczy, poczytaj inne komentarze pod tym memem, nie tylko mi to przeszkadza
Odpisz
30 października 2020, 12:15
@WielkiMoffPoppns: w polsce się najczęściej mówi impostor dlatego ci to przeszkadza, ale uwierz mi imposter jest też często używany, tylko nie w polsce
Odpisz
30 października 2020, 12:17
@teamsoj: słowo imposter mi nie przeszkadza, chodzi mi o to że jesli w grze występuje wyraz impostor to nie powinno sie mowic na to imposter
Odpisz
30 października 2020, 12:22
@WielkiMoffPoppns:
Odpisz
30 października 2020, 12:23
@rickimorty: tak
Odpisz
30 października 2020, 12:33
@WielkiMoffPoppns: tylko że impostor i imposter to to samo
Odpisz
30 października 2020, 12:34
@teamsoj: niby tak ale poprawnie jest impostor
Odpisz
30 października 2020, 12:35
@rickimorty: można uzywac obu, ale w tej grze jest impostor, wiec tego trzeba uzywac w memach o tym
Odpisz
30 października 2020, 12:45
@WielkiMoffPoppns:
Odpisz
30 października 2020, 14:15
@WielkiMoffPoppns: eh nie ma co się kłócić z tobą
Odpisz
30 października 2020, 14:15
@teamsoj: przegrałes byczq
Odpisz
30 października 2020, 09:01
impostor i imposter są obydwa poprawne, ale impostor jest w among us
Odpisz
29 października 2020, 19:45
Impostor do stu chunów
Odpisz
28 października 2020, 08:25
Czasem widać, czasem nie. Raz spotkałem d*bila który stał w miejscu w którym nie było zadań
Odpisz
28 października 2020, 08:32
@NormalnyCzlowiek: Podziwiał
Odpisz
28 października 2020, 09:11
@NormalnyCzlowiek: ja często odpisuję znajomym albo zmieniam głośnosć muzyki
Odpisz
28 października 2020, 09:21
@VentoAssonnato: koleś wszedł do pomieszczenia, podszedł do miejsca, w którym nie ma zadań i wyszedł. To nie wyglądało jak zmiana głośności muzyki
Odpisz
28 października 2020, 09:22
@NormalnyCzlowiek: a, to tak, tu masz rację
Odpisz
28 października 2020, 09:24
@VentoAssonnato: tak btw dawno cię nie widziałem. Miałaś bana, czy po prostu nic nie pisałaś?
Odpisz
28 października 2020, 09:29
@NormalnyCzlowiek: A bana miałam na 2 tygodnie za gore o 23, potem nie chciało mi się wchodzić, a obecnie nadrabiam straty
Odpisz
28 października 2020, 08:23
Taski których nie da się fejkować to skanowanie, niszczenie asteroid i wyrzucanie śmieci, te pamiętam
Odpisz
28 października 2020, 08:39
@VentoAssonnato: jeszcze są shieldsy, ale można wyłączyć to, że te taski mają animacje
Odpisz