Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Phi!
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Ostry ten sędzia
Chciał tylko pomóc
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 lutego 2022, 23:45
Ja raz miałem uwaga, 124000 pingu (w robloxie widziałem) mój rekord
Odpisz
8 lutego 2022, 23:42
Mi 1/8 tego na mega zazwyczaj pobiera
ale ogólnie to mam tak i spada i rzadko kiedy (nawet nie pamiętam kiedy ostatnio) pobierało mi 600 lub więcej kb/s
Odpisz
5 listopada 2020, 10:45
Ktoś: MAM WOLNY INTERNET....
TYLKO 409 KB/S
Ja z moimi 52kb/s w bloku....
-Nie wiesz, czym jest cierpliwość....
Odpisz
5 listopada 2020, 10:49
@Mikrus19: Ale to nie są KB/s tylko B/s
Odpisz
5 listopada 2020, 10:51
@sliwak2001: Sorry, niedouważyłem. Mimo wszystko myślę, że u niego to chwilowy spadek, natomiast u mnie niestety 52 kB/s to maks....
Odpisz
19 listopada 2020, 09:10
@Mikrus19: oj nie chwilowy
Odpisz
30 marca 2021, 21:39
@Mikrus19: 22kb/s
Odpisz
5 listopada 2020, 10:19
Ja raz miałem 4 lata
Odpisz
5 listopada 2020, 09:32
Mi tam kiedyś symbol nieskończoności się pojawił
Odpisz
5 listopada 2020, 08:38
Ja mialem 109 b na sekunde 2 gb w godzine jaj
Odpisz
5 listopada 2020, 08:18
Raz pobierałem sobie grę
Czas oczekiwania wzrastał z 3 godzin do 1 roku
Odpisz
4 listopada 2020, 23:32
Opera jajna jest
Odpisz
5 listopada 2020, 01:25
@KwevreX: jajowska
Odpisz
4 listopada 2020, 22:23
czyz to opera gx?
Odpisz
4 listopada 2020, 22:27
@Nikodem8378: nie op, ale tak
Odpisz
4 listopada 2020, 23:02
@Nikodem8378: lub zwykła opera z trybem ciemnym
Odpisz
4 listopada 2020, 22:53
mam pobieranie od 1bajta/s do 1megabajta/s
Odpisz
4 listopada 2020, 22:55
@maslo123_5: kurde ale głupie pobieram coś właśnie z prędkością 700 kilobajtów a spid test mi mówi że jest 18 mega/s
Odpisz
4 listopada 2020, 22:32
To i tak szybko. Pamiętam, jak raz w gimnazjum mieliśmy mieć zajęcia informatyczne na bardzo starych macach. Nie doczekałem się nawet otwarcia wikipedii, po ładowało z zawrotną prędkością 8 bajtów na sekundę...
Odpisz
4 listopada 2020, 21:46
Aż mi się przypomniało moich dwóch kolegów. U jednego zawsze słaby zasięg, ledwo dwie kreski i to jak ma szczęście. U drugiego to samo. A między ich domami jest tak z pół kilometra pola, no nikt nie mieszka, jak akurat jest pora to rośnie chyba pszenica, ale tam zasięg zawsze jest doskonały i bez zarzutów
Odpisz
Edytowano - 4 listopada 2020, 21:43
Aż mi się przypomniała sytuacja jak mojemu koledze w tibii wywaliła ponad miliar xD (mieszkamy na zadupiu)
Odpisz
4 listopada 2020, 21:37
Ale aż bajtów? No rekord pobiłeś.
Odpisz
4 listopada 2020, 21:05
Cod 4 z torentów
Szcowany czas 1000-1300 lat
Odpisz