Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Grneral_kenobi

1 listopada 2020, 18:14

Zrobię więcej przecież żaden zakapturzony dziadek ich sobie nie przywłaszczy.....

Co nie?

Avatar Nalesnikboi

5 listopada 2020, 10:55

@Grneral_kenobi: wydaje mi się że większość klonów zgineła w droce do czasów z 4 części. Ale tak żaden zakapturzon dziad rażący piorunami z palców niewszczepi im czipu z tajnymi rozkazami

Avatar Rydwan_AK_1944

24 grudnia 2020, 19:39

@Nalesnikboi: Większość klonów zginęło podczas czystki jedi.

Avatar Wilhelm_II_Hohenzollern

1 listopada 2020, 18:25

Jaka jest populacja galaktyki w gwiezdnych wojnach? Bo jak na moje ta armia klonów zbyt ogromna nie była patrząc na to, że galaktyki mają po kilkaset tysięcy (możliwe, że zaniżyłem) planet z czego wiele w gwiezdnych wojnach jest zamieszkanych co najmniej z kilkaset lub kilka tysięcy mld. populacji z których wystarczyło wziąść do wojska co 100 obywatela, by mieć armię kilkanaście razy większą od tych klonów (Fani gwiezdnych wojen nie bijcie mnie, bo się nie znam na tym uniwersum)

Avatar Kapitalista

1 listopada 2020, 18:49

@Wilhelm_II_Hohenzollern: Dlatego Imperium stwierdziło że je**ć klony i zaczęli pobór w galaktyce.

Avatar Towarzysz777

Edytowano - 4 listopada 2020, 19:15

@Wilhelm_II_Hohenzollern: Liczby ludności nie ma w ogóle podanej, bo nieoficjalnie pojawiają się różne spekulacje w legendach, tak jak z liczebnością armii klonów, jedni mówią że armia liczyła kilka milionów, inni, że kilkaset milionów, a niektórzy mówią o miliardach, a w przypadku miliardów to już nie jest mała liczba w stosunku do galaktyki, która raz że nie jest zbyt wielka, bo galaktyki nie mają tyle samo planet i może być galaktyka co ma 2mld planet a może być taka co ma ich 1mln, toteż mała galaktyka, a część z niej należała podczas wojen klonów do separatystów, a druga część była neutralna, a kolejna część była niezamieszkana, także armia klonów to jedna wielka tajemnica, bo mogło to być 0.0001% populacji galaktyki, albo 0,000000001%, albo i nawet 0,1%, bo liczby dokładne ani przedział nie jest podany, ino logicznie nie mogło być armii w jakichś oktyliardach, bo kompleks na kamino nie był ogromny na całą planetę, a armia była tworzona chyba kilkanaście lat, to ile klonów może zrobić kompleks może wielkości ogromnego miasta przez kilkanaście lat.

Avatar Nalesnikboi

Edytowano - 5 listopada 2020, 10:46

@Wilhelm_II_Hohenzollern: w filmach, serialach i komiksach niepokazują każdej planety z osobna i faktycznie jest więcej planet niedo zamieszkania ale to wciąż oznacza że takich z koloniami jest wiele. Już w samych rubieżach liczby opierają sie na dziesiątkach bilionów. A niecała galktyka jest zbadana.

+

Wiele gatunków ładnie mówiąc... Nienadaje sie do walki. A i przez ten czas wojen klonów. Tworzono duże armie. Skoro od tak mogli se zrobić mln żołnierzy to ograniczeniem było tylko miejsce na pomieszczenie ich.

Avatar Mrbluecake

4 listopada 2020, 16:08

Powinno być Shrek Trek

Avatar Legolas9988

4 listopada 2020, 19:13

@Mrbluecake: Star Shrek

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Matizkk
Dodane przez: Matizkk

Witam

To ewoluuje, ale do tyłu

Mają pod tym względem trochę trudniej

E-lekcje

W sumie to logiczne

Następnym razem pójdzie lepiej

Ale ja nie o to...

Porwanie przez kosmitów nie jest złą opcją

Świetny pomysł

Nasz klient, nasz pan?

Ciężki żywot bogacza

Rel

Teraz już znasz różnicę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka