O zmarłych albo dobrze, albo wcale, ale tutaj...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
To musiało być męczące
Brawo za czujność!
To by wystarczyło
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 stycznia 2021, 20:23
Co oznacza sfingowała?
Odpisz
6 kwietnia 2021, 09:46
@Podlog: Udała. W tym przypadku własne porwanie.
Odpisz
29 stycznia 2021, 10:49
Hehe
Odpisz
18 listopada 2020, 09:02
ludzie naprawde sa az takimi debilami?
Odpisz
Edytowano - 4 listopada 2020, 23:28
*inhales*
.
.
.
.
.
.
.
NOWY TREND NA TIKTOKU
Odpisz
4 listopada 2020, 18:33
Odpisz
2 listopada 2020, 13:36
Cel osiągnięty: zyskała rozgłos w mediach.
Odpisz
4 listopada 2020, 18:19
@Sebzer:
Odpisz
4 listopada 2020, 18:18
Odpisz
4 listopada 2020, 16:52
Kandydatka do nagrody Darwina?
Odpisz
4 listopada 2020, 18:15
@Kto_Inny: laureatka
Odpisz
4 listopada 2020, 18:02
Nawet mi jej nie żal
Odpisz
4 listopada 2020, 17:39
TIKTOK
Odpisz
4 listopada 2020, 14:10
znalazlem filmik na yt
https://www.youtube.com/watch?v=dUs3Vm19QLo
Odpisz
4 listopada 2020, 14:14
@Czekoladson: taa, to rickroll, oryginale nie byłoby na yt
Odpisz
4 listopada 2020, 14:46
@lordbaysel: co ty
Odpisz
4 listopada 2020, 14:49
@Czekoladson: O Jezu, to straszne co się tam stało!!
Odpisz
4 listopada 2020, 15:02
@Czekoladson: Przynajmniej nie dałeś tego rickrolla co go już każdy zna
Odpisz
4 listopada 2020, 16:27
@lordbaysel: ale on nie mówi że to ten film o tej blogerce więc się odczepcie od niego
Odpisz
4 listopada 2020, 14:53
Sam nie wiem, czy się śmiać, czy żałować biednej idiotki.
Odpisz
4 listopada 2020, 16:27
@Tajdeus: BTW, to chyba będzie tegoroczna nagroda Darwina.
Odpisz
4 listopada 2020, 14:48
Oł szit
Odpisz
2 listopada 2020, 13:26
Tytuł ma lekkie przegięcie ale ok
Odpisz
2 listopada 2020, 13:26
no moze troche, ale to oczywisty fejk
Odpisz
4 listopada 2020, 14:47
@Kersyaturate: nie jest to fejk, jest nawet film na yt jesli sie poszuka
Odpisz
4 listopada 2020, 14:17
Kto umrze to umrze i trudno.
Odpisz