Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Znak czasów
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Jakby trochę nie fair
Za co ta premia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 listopada 2020, 14:08
Śnieg w Polsce?
Odpisz
8 listopada 2020, 14:45
@Kaintedover78: no chyba że w Zakopanem
Odpisz
9 listopada 2020, 12:19
@lukasz441: polejemy się szampanem
Odpisz
10 listopada 2020, 15:23
@Axyui: rycerzem jestem ja a tyyyy królową nocy
Odpisz
11 listopada 2020, 21:06
@Kaintedover78:
Odpisz
8 listopada 2020, 20:20
Jak ja to kocham , niema to jak się pożądanie wyj...ć na lodzie . Zwłaszcza z samego rańca jak idziesz do szkoły i przez resztę drogi nak...ia niemiłosiernie .
Odpisz
8 listopada 2020, 18:32
Ostatnia dobra zima była w 2012
Odpisz
8 listopada 2020, 17:23
bez kitu, u nas co roku od 2010 roku proboszcz ma jakieś urojenia, i zawsze 1 gródnia oblewa schody do końcioła 2 beczkami (na deszczówkę) pełnymi wodą święconą, bo uważa, że dzięki temu nie zamarznie. I co? I g*wno, co roku przez tydzień mamy ślizgawkę na schodach, bo 8 rano kościelny przyjeżdża z urlopu.
Odpisz
8 listopada 2020, 14:16
@KontoUsunięte: Ale chwila! O czym Wy w ogóle mówcie? CO to jest ŚNIEG?!
Odpisz
Edytowano - 8 listopada 2020, 16:15
@Narzeczona_Lucky_Luke_a: Śnieg to takie zwierzę, gatunek gryzonia słodkowodnego. Występuje głównie w dopływie Rzeki Suchej, uchodzącej do Morza Zielonego. Dziennie zabija więcej ludzi niż jad arbuza islandzkiego.
Odpisz
8 listopada 2020, 15:57
Taaa, sezon poślizgnięć się zacznie. Ja kiedyś w drodze do szkoły poślizgnąłem się na jezdni, robiąc przy tym bolesny szpagat i ocierając spodnie o jezdnię w okolicy kolana. Nie polecam.
Odpisz
Edytowano - 8 listopada 2020, 14:45
Tak, jasne, bo w polsce pada śnieg
Odpisz
8 listopada 2020, 14:18
Snow? Here?
Odpisz
8 listopada 2020, 14:04
Śnieg w Polsce?
Odpisz
6 listopada 2020, 12:05
Przez globalne ocieplenie nie będzie śniegu
Odpisz
3 listopada 2020, 10:30
Z tego co pamiętam przez ostatnie lata w polsce nie było śniegu.
Odpisz
3 listopada 2020, 09:47
Chcesz takie coś w Polsce?
Odpisz
3 listopada 2020, 09:48
@Dragonix18: śnieg w Polsce?
Nie słyszałem
Odpisz
3 listopada 2020, 10:00
@SuperCebula: JAKI ŚNIEG? GDZIE?!
Odpisz
3 listopada 2020, 09:56
Jak nie wyjdziesz z domu to się nie przewrócisz jak ja
Odpisz
3 listopada 2020, 09:50
to chyba nie w Polsce xd
Odpisz
3 listopada 2020, 09:42
Co prawda było ale hu już
Odpisz