Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Kaintedover78

8 listopada 2020, 14:08

Śnieg w Polsce?

Avatar lukasz441

8 listopada 2020, 14:45

@Kaintedover78: no chyba że w Zakopanem

Avatar Axyui

9 listopada 2020, 12:19

@lukasz441: polejemy się szampanem

Avatar wuj3456

10 listopada 2020, 15:23

@Axyui: rycerzem jestem ja a tyyyy królową nocy

Avatar F67098

11 listopada 2020, 21:06

Avatar Houdini

8 listopada 2020, 20:20

Jak ja to kocham , niema to jak się pożądanie wyj...ć na lodzie . Zwłaszcza z samego rańca jak idziesz do szkoły i przez resztę drogi nak...ia niemiłosiernie .

Avatar oliwier3

8 listopada 2020, 18:32

Ostatnia dobra zima była w 2012

Avatar silvertape

8 listopada 2020, 17:23

bez kitu, u nas co roku od 2010 roku proboszcz ma jakieś urojenia, i zawsze 1 gródnia oblewa schody do końcioła 2 beczkami (na deszczówkę) pełnymi wodą święconą, bo uważa, że dzięki temu nie zamarznie. I co? I g*wno, co roku przez tydzień mamy ślizgawkę na schodach, bo 8 rano kościelny przyjeżdża z urlopu.

Avatar Narzeczona_Lucky_Luke_a

8 listopada 2020, 14:16

@KontoUsunięte: Ale chwila! O czym Wy w ogóle mówcie? CO to jest ŚNIEG?!

Avatar Antonek

Edytowano - 8 listopada 2020, 16:15

@Narzeczona_Lucky_Luke_a: Śnieg to takie zwierzę, gatunek gryzonia słodkowodnego. Występuje głównie w dopływie Rzeki Suchej, uchodzącej do Morza Zielonego. Dziennie zabija więcej ludzi niż jad arbuza islandzkiego.

Avatar Lord_Endless

8 listopada 2020, 15:57

Taaa, sezon poślizgnięć się zacznie. Ja kiedyś w drodze do szkoły poślizgnąłem się na jezdni, robiąc przy tym bolesny szpagat i ocierając spodnie o jezdnię w okolicy kolana. Nie polecam.

Avatar Shadow_Hedge

Edytowano - 8 listopada 2020, 14:45

Tak, jasne, bo w polsce pada śnieg

Avatar DeutscherOsi

8 listopada 2020, 14:18

Snow? Here?

Avatar sucharek1203

8 listopada 2020, 14:04

Śnieg w Polsce?

Avatar Zacmiony

6 listopada 2020, 12:05

Przez globalne ocieplenie nie będzie śniegu

Avatar
Konto usunięte

3 listopada 2020, 10:30

Z tego co pamiętam przez ostatnie lata w polsce nie było śniegu.

Avatar Dragonix18

3 listopada 2020, 09:47

Chcesz takie coś w Polsce?

Avatar SuperCebula

3 listopada 2020, 09:48

@Dragonix18: śnieg w Polsce?
Nie słyszałem

Avatar Jakut484

3 listopada 2020, 10:00

@SuperCebula: JAKI ŚNIEG? GDZIE?!

Avatar toster77

3 listopada 2020, 09:56

Jak nie wyjdziesz z domu to się nie przewrócisz jak ja

Avatar jestem_Ziemianinem

3 listopada 2020, 09:50

to chyba nie w Polsce xd

Avatar
Konto usunięte

3 listopada 2020, 09:42

Co prawda było ale hu już

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar IdolCircus
Dodane przez: IdolCircus

Znak czasów

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Jakby trochę nie fair

Za co ta premia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka