Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Gameroqu

8 lutego 2022, 22:49

Ja

Avatar Maciek1348

9 listopada 2020, 16:29

ja jestem tym który tego śmiecia wkłada do kieszeni i o nim zapomina

Avatar EwuniaMarchewunia11

22 marca 2021, 16:36

@Maciek1348: ja też

Avatar
Konto usunięte

6 listopada 2020, 18:16

Moja kość ogonowa tego ciężaru długo nie wytrzyma.

Avatar Domingo887

6 listopada 2020, 17:59

Niech ktos ze mnie zdejmie ten pociąg prosze

Avatar Tymex_1649

6 listopada 2020, 14:49

Czemu mam pociąg na sobie

Avatar Srampodbiedronko

6 listopada 2020, 14:27

Ale jestem silny, umiem utrzymać pociąg

Avatar alexiejs

6 listopada 2020, 12:55

Czemu pociąg na mnie stoi?

Avatar Kosinus

6 listopada 2020, 11:20

Ja tak robię i wyrzucam ten śmieć do najbliższego kosza

Avatar Taszar

6 listopada 2020, 11:03

Życie stworzyło nam nowy szablon

Avatar sucharek1203

6 listopada 2020, 10:36

Fakt faktem, ale gdzie można znaleźć taką konstrukcję?

Avatar darcus

6 listopada 2020, 10:20

W ręce się trzyma, a nie w kieszeni, flejtuchy.

Avatar
Grneral_kenobi

4 listopada 2020, 16:37

Czyli jestem bohaterem?

Avatar Achtungsztyc

6 listopada 2020, 10:06

Avatar nwmniemampomyslu

6 listopada 2020, 09:51

I 12-latki które kolekcjonują puszki po monsterach

Avatar Lady_Suriya

4 listopada 2020, 16:35

Można prosić o szablon? Z góry ślicznie dziękuję ^^

Avatar CupOfWater

4 listopada 2020, 16:37

Avatar Lady_Suriya

4 listopada 2020, 16:42

@CupOfWater: Dziękuję, niech ci los w zielonych wynagrodzi <3

Avatar patrykpwm

6 listopada 2020, 09:40

@Lady_Suriya: pociag się wy je bal i cudem nie spadł przez tą rzeźbę

Avatar patrykpwm

6 listopada 2020, 09:39

Gdzie mój medal bohatera związku radzieckiego???

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar pawcik
Dodane przez: pawcik

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Można, tylko trzeba wstawać rano

Były nóżki, nie ma nóżek

Ostry ten sędzia

Nigdy na to nie wpadną

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka