Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To musiało być męczące
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Tacy sami, a ściana między nami
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Niezniszczalne
Szybki jak błyskawica
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 listopada 2020, 13:48
Nie mogę się doczekać gdy spadnie śnieg
Odpisz
11 listopada 2020, 10:19
Ło ku..wa mać!
~Ministerstwo zdrowia w piątek gdy przy otwartych siłowniach, odbywających się protestach i odbytych marszach niepodległości, ilość zakażeń przekroczyła 30k
Odpisz
10 listopada 2020, 21:15
Zimowy break dance. Taniec na głowie
Odpisz
10 listopada 2020, 19:46
Było
Odpisz
10 listopada 2020, 19:43
Chodzi o to że lód jest śliski i ludzie się na nim przewracają
Odpisz
5 listopada 2020, 21:13
o widziałem to na jeja rokk temu, kilka razy
O! 2 lata temu też pojawiło się kilka razy
i 3 lata temu....i 4 lata temu...i 5
Odpisz
5 listopada 2020, 21:13
@stalamed: nie wiedziałem, przepraszam
Odpisz
10 listopada 2020, 18:58
@stalamed: To się pojawiło jeszcze raz.
Odpisz
10 listopada 2020, 19:12
@stalamed: https://memy.jeja.pl/367472,idealny-na-zime.html
Odpisz
10 listopada 2020, 18:58
Wiem że zabrzmi to dziwnie ale czuję tego mema
Odpisz
5 listopada 2020, 21:13
Ten tu wygląda jakby próbował zrobić swastykę z ciała
Odpisz
5 listopada 2020, 21:13
on utrzymuje pozycje atak skorpiona!
Odpisz
5 listopada 2020, 21:14
Naziści proszę Pana
Odpisz
5 listopada 2020, 21:14
ten natomiast wygląda jakby mówił ,,Ho na solo"
Odpisz
5 listopada 2020, 21:15
a ta tu napi**dala breakdance
Odpisz
5 listopada 2020, 21:20
Ten jeździ w wyimaginowanym samochodzie
Odpisz
5 listopada 2020, 21:23
@lalaluja: "Skorupinie,do niewidzialnego łódź-mobila"
Odpisz
5 listopada 2020, 21:24
bardziej to m isie tak kojarzy
Odpisz
6 listopada 2020, 21:09
@Cheems_Kosmonauta: A ten wygląda jakby chciał kopnąć niewidzialnego przeciwnika
Odpisz
10 listopada 2020, 18:50
@Bright32: Prowizoryczna sfastyka
Odpisz
10 listopada 2020, 18:46
Śmiechłem
Odpisz
10 listopada 2020, 18:28
żeglarze na przykład mówią żeby nie nosić butów na żaglówce bo można się łatwo wyj...ć, więc jedyne co to trzeba zimą chodzić boso
ez
Odpisz
10 listopada 2020, 18:10
Nie w Polszy, tutaj się narzeka na błoto i deszcze
Odpisz
Edytowano - 10 listopada 2020, 18:05
To jest to samo tylko inny czas dodania i dodanie jeszcze 2 sytuacji
https://memy.jeja.pl/367472,idealny-na-zime.html
Odpisz
6 listopada 2020, 07:57
Golden experience requiem opie
Odpisz
5 listopada 2020, 21:16
Już niedługo
Odpisz
5 listopada 2020, 21:11
Szczerze to oni wyglądają jak jakieś rzeźby w starożytności
Odpisz